Kuba Wojewódzki po premierze dokumentu Nic się nie stało i oskarżycielskich słowach Latkowskiego, wraz z kilkoma innymi gwiazdami znalazł się pod ostrzałem. Internauci grzmią, grożą i wyzywają, na celebrytów wylewa się fala hejtu. Dziennikarz poważnie martwi się o swoje życie. Jak donosi Super Express, wynajął ochroniarza i kuloodporny samochód. 

Film Nic się nie stało wywołał skandal. Dokument o pedofilii w sopockiej Zatoce Sztuki już sam w sobie porusza trudny temat, ale nie na tym skupiła się uwaga wszystkich. Za to, co się tam wydarzyło, reżyser obarcza odpowiedzialnością wielu celebrytów. Wśród nich znalazł się m.in. Kuba Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki boi się o swoje życie

O tym, że Kuba Wojewódzki to kontrowersyjna postać, wie chyba każdy. Niestety, jego specyficzne styl bycia i poczucie humoru przysparzają mu wielu wrogów. Z tego powodu hasło Latkowskiego, sugerujące udział dziennikarza w skandalicznych wydarzeniach w Zatoce Sztuki, wywołało burzę wśród internautów.

Ludzie w Internecie czują się bezkarni i często nie szczędzą przykrych czy wulgarnych słów, niekiedy zapędzając się nawet do poważnych gróźb. Kuba Wojewódzki najwyraźniej zaczął się martwić o swoje życie, bo jak donosi Super Express, wynajął kuloodporny samochód i muskularnego ochroniarza.

  1. Polacy masowo dostają identycznego SMS-a. Musisz uważać, trzeba go natychmiast usunąć
  2. Zdjęcie wprawiło w osłupienie tysiące internautów. Chodzi o nastoletnią córkę Wiśniewskiego
  3. Oliwia Bieniuk wspomina mamę. Słowa nastolatki wywołują morze łez, ”Chciałbym ci powiedzieć, jak bardzo cię kocham”

Kuba Wojewódzki zatrudnił ochroniarza

Według relacji Super Expressu dziennikarz do pracy podjechał opancerzonym samochodem. Nieustannie towarzyszący Wojewódzkiemu ochroniarz, najpierw asystował mu przy wysiadaniu z auta, a następnie razem udali się do budynku.

Choć niektórym może się to wydawać daleko idącym posunięciem, ryzyko może być poważne. Borys Szyc opublikował kilka wiadomości, w których ludzie nawet grozili mu śmiercią. Aktor niestety także padł ofiarą hejtu, a reżyser nie daje mu spokoju. Szyc odpowiedział mocnymi słowami. Szczegóły znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Screen artykułu i zdjęcia z SE.pl, z dnia 27.05.20 r.: Wojewódzki wynajął ochroniarza i kuloodporne auto! Boi się o życie przez Latkowskiego? [ZDJĘCIA]

kuba wojewódzki
fot. screen YouTube.com/tvnpl

Kuba Wojewódzki od dawna prowadzi swój własny program. Niektórzy za nim przepadają, inni wręcz przeciwnie.

kuba wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Dziennikarz pozostaje aktywny w mediach społecznościowych i dotąd prowadził sielskie życie. Dokument może się na nim niestety mocno odbić.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny apel policji. Nie żyje człowiek. Funkcjonariusze potrzebują pomocy
  2. Wiceminister wygadał się o wakacjach Polaków. Jest dobra wiadomość
  3. Były mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
  4. TVN przekazał dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, śmierć nadeszła niespodziewanie
  5. Od teraz obowiązują nowe zasady. ZUS przypomina o nich Polakom, dotyczą wielu z nas
  6. Antoni Macierewicz będzie w trudnej sytuacji? Rusza pozew Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego i Tomasza Siemoniaka

źródło: se.pl

Poprzedni artykułMatka zrobiła własnemu dziecku niewybaczalną rzecz. Maleństwo cudem przeżyło
Następny artykułMłoda dziewczyna kupiła bezdomnemu obiad. Wręczył jej kartkę, przez którą zupełnie ją zatkało
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.