Kylie Jenner to urodzona celebrytka. Dziewczyna przyszła na świat w rodzinie, która stawiana jest za wzór sprzedawania prywatności. Praktycznie całe swoje życie spędziła na planie rodzinnego reality-show Keeping up with the Kardashians. Teraz sama została matką, jaka jest historia dziewczyny, która urodziła się w blasku fleshy?

Mówi się, że medialna historia rodziny Kardashian-Jenner zaczęła się w momencie, w którym do mediów wypłynęła seks-taśma, najsłynniejszej z sióstr – Kim Kardashian. Jednak prawda jest kompletnie inna. Ta rodzina o wiele wcześniej próbowała przebić się na pierwsze strony gazet. Jesteście ciekawi?

Rodzina Kardashian-Jenner

Tę niezwykle zawiłą historię trzeba zacząć od początku. Skąd wzięli się Kardashianowie i czy faktycznie dorobili się na seks-taśmie Kim? To nieprawda, ta rodzinka była bajecznie bogata na długo przed urodzeniem Kylie Jenner i małżeństwie z Kanye Westem. Wszystko, co dziś posiada słynna familia zawdzięcza, zmarłemu w 2003 roku na raka przełyku – Robertowi Kardashianowi.

To właśnie słynny ojciec Kim, Khloe, Kourtney i Robert Jr. spowodował, że o rodzinie Kardashian zrobiło się głośno w mediach.

Robert Kardashian pochodził z rodziny ormiańskich imigrantów. Jego rodzina zajmowała się przetwarzaniem i pakowaniem mięsa. Młody Kardashian nie chciał jednak dołączyć do rodzinnego biznesu i zaczął studiować prawo. Jednak to nie praktyka prawnicza przyniosła mu fortunę, młody Robert wpadł na pomysł, że podczas przerw w seansach filmowych, w kinie powinna lecieć muzyka. Tak dorobił się pierwszych milionów na tantiemach.

Gdy Robert Kardashian, spotkał na swojej drodze Kris Houghton – zakochał się bez pamięci. Przedsiębiorcza „momager” jak nazywają ją media urodziła Kardashianowi piątkę dzieci. Jako małżeństwo bardzo blisko trzymali się z rodziną Hilton, która posiada hotele na całym świecie. Nastoletnie Kim Kardashian chodziła do klasy z Paris Hilton, z którą z czasem się zaprzyjaźniła i pracowała jako jej stylistka.

Sprawa O.J.Simpsona

Punktem przełomowym dla rodziny Kardashian był rok 1994, w którym Robert Kardashian został poproszony o pomoc przez swojego przyjaciela. Chodziło o słynną na cały świat sprawę O.J. Simpson, sportowca, który zabił swoją żonę i jej kochanka.

Robert Kardashian wraz z dwójką innych adwokatów wybronili Simpsona przed wyrokiem dożywocia. Ciekawostką jest fakt, że większość opinii publicznej do dziś jest pewna, że sportowiec zamordował niewierną żonę, a Kris Jenner była prywatnie jej przyjaciółką.

Pojawiły się doniesienia, że ojciec zamordowanego kochana, widział, jak Robert Kardashian wychodził z willi Simpsona z torbą Louis Vuitton, w której miał schować pistolet – dowód zbroni.

W 2003 roku, gdy słynna siostra Kylie Jenner – Kim kończyła 23 lata, zdiagnozowano u Roberta Seniora raka przełyku. Prawnik przeżył jedynie 8 tygodni. W ciągu tego czasu zdążył przekazać swojej rodzinie ogromny majątek wart 100 milionów dolarów!

Seks taśma i reality-show

Gdy w 2007 roku film, na którym Kim Kardashian uprawia seks ze swoim ówczesnym chłopakiem Reggiem Bushem wypłynął – przedsiębiorcza Kris Jenner wzięła sprawy w swoje ręce i wydała filmik, w formie płyty DVD. Podobno kontakt, jaki podpisała w wytwórnią filmów porno zrobił z Kim milionerkę.

Mężczyzna, który uprawia z nią seks na filmiku, sugerował w mediach, że za wszystkim stoi właśnie Kris i że filmik był skrupulatnie zaplanowany:

– Jako mężczyzna próbowałem zagrać swoją część jak najlepiej. To nie był spontaniczny seks. Jeśli jesteście wystarczająco inteligentni, wiecie, o co mi chodzi – powiedział w wywiadzie dla Heat Magazine.

– Żal mi każdego faceta, który wchodzi do tej rodziny. Kris jest oszustką i burdelmamą swoich córek.

Keeping up with the Kardashians

Reality-show, które rozsławiło rodzinę Kardashian-Jenner na całym świat, swoją premierę miało w 2007 roku. W show brały udział Kris Jenner, jej były mąż Bruce Jenner, Kim, Khloe, Kourtney, Robert Junior, Kylie Jenner i Kendall Jenner, które w momencie startu show miały 10 i 12 lat.

Show okazało się spektakularnym sukcesem, który rozsławił rodzinę na całym świecie. W tym momencie w stacji E!Entertainment emitowany jest 14 sezon!

Kylie Jenner – urodzona celebrytka

Kylie Jenner to najmłodsza ze słynnych sióstr. Dziewczyna urodziła się w 1997 roku i obecnie ma 21 lat. Gdy miała zaledwie 10 lat, jej rodzina zaczęła kręcić słynne show. W 2017 roku zadebiutował jej własne show pod nazwą – Life of Kylie. 

Od samego początku jej życie nie mogło być łatwe. Dziewczyna jak sama wielokrotnie podkreślała, nigdy nie czuła się anonimowa. Powiedziała, że nawet nie wyobraża sobie, jak to jest iść gdziekolwiek i nie być rozpoznawalną przez wszystkich.

Jej życie od zawsze było pod ostrzałem opinii publicznej, która krytykowała i śledziła każdy jej ruch. W programie Kylie Jenner wielokrotnie podkreślała, że nie potrafi poradzić sobie z ogromem krytyki i oceny ze strony osób z całego świata.

Od 2014 roku do 2017 młoda celebrytka spotykała się z raperem Tygą. Mężczyzna był ojcem dziecka Black Chyby, która związała się z Robertem Juniorem (przyrodnik bratem Kylie), i w 2016 roku urodziła mu córeczkę – Dream Renee Kardashian. Nie zgubiliście się jeszcze? 😉

Kylie Jenner – ojciec

W wieku 64 lat jej ojciec Bruce Jenner publicznie przyznał się, że jest osobą transpłciową i zamierza zmienić płeć. We wrześniu 2015 oficjalnie stał się kobietą, zmieniając płeć i od tamtej pory nazywa się Caitlyn Marie Jenner.

Kylie Jenner w ciąży

Po rozstaniu z raperem Tygą, Kylie związała się z kolejnym amerykańskim wykonawcą. Chodzi o Travisa Scotta. Para ukrywała swój związek, a do kolorowej prasy przeciekały wyłącznie zdjęcia zrobione z ukrycia, które nie dawały pewności, że celebrytka i raper są parą.

Wszystko stało się jasne na początku 2018 roku. Kylie przez dziewięć miesięcy ukrywała swoją ciążę! W luty na świat przyszła jej pierwsza córeczka – Stormi Webster, która jest owocem związku jej i Travisa.

Kylie Jenner Instagram

Obecnie założycielką Kylie Cosmetics na Instagramie obserwuje 110 milionów osób! Jennerka, po piętach depcze najsłynniejszej z sióstr Kardashian, Kim, która ma 113 milionów obserwujących.

Jej starszą siostrę Kendall Jenner obserwuje 92,2 miliona osób. Khloe na Instagramie ma 76,6 miliona obserwujących. Kourtney ma ich 64,4. Kris Jenner, która jest matką i menadżerką wszystkich sióstr ma ponad 20 milionów fanów.

Jak widzicie, rodzina Kardashianów to potęga. Żadna inna familia, nie może równać się z nimi zasięgami i rozpoznawalnością. Całkowicie podporządkowały sobie rynek social mediów i nie zamierzają zostać strącone z pozycji lidera.

Kylie Jenner bez makijażu

Gdy w 2016 roku Kylie założyła swoją markę kosmetyczną pod nazwą Kylie Cosmetics, miłośniczki makijażu dosłownie oszalały na punkcie jej matowych pomadek.

Wszyscy chcieli je mieć, dziewczyny z Polski zamawiały ze Stanów Zjednoczonych paczki, za które gotowe były zapłacić potężne cła. Jednak za wielkim sukcesem, stały również wielkie kontrowersje.

Kylie, która zasłynęła ze swojej urody (podobnie zresztą jak wszystkie inne siostry, którym urody nie można odmówić), została podejrzana o korzystanie z medycyny estetycznej. Młoda celebrytka, przez długi czas zaprzeczała, że majstrowała przy swojej buzi, a jej wąskie niegdyś usta, które wyglądały na duże to zasługa jej szminek i konturówek.

Ze zdjęć, które robili paparazzi, na których mogliśmy widzieć Kylie Jenner bez makijażu – wszystko stało się jasne. Gwiazda oszukała fanów, a jej piękne usta – to nie zasługa drogich szminek, ale kwasu hialuronowego.

Kosmetyczny skandal

Wybuchł skandal, który podzielił jej fanów na całym świecie. Jedni uważali, że gwiazda w żywe oczy okłamywała dziewczyny, by zachęcić je do kupowania swoich produktów. Druga grupa uważała, że żyjąc w tak „zepsutej” i wystawionej na krytykę rodzinie powinniśmy być dla Jenner bardziej łaskawi.

Wiadomo, że wszystkie siostry Kardashian są zoperowana do granic możliwości. Ich gładkie buzie, pełne piersi, płaskie brzuchy i duże, okrągłe pośladki – zawsze wzbudzały ogromne kontrowersje. Nie ma wątpliwości, że ich wygląd to zasługa najlepszych specjalistów.

Młoda dziewczyna, która wychowała się w zepsutym świecie show-biznesu, z góry była skazana na poddanie się krytyce. Wyobraźcie sobie sytuację, w której wasze wąskie usta komentują ludzie na każdym kontynencie. Wmawiają ci oni, że nie jesteś tak piękna, jak swoja siostra Kendall, która właśnie stawia swoje pierwsze kroki w modelingu.

Kylie w jednym z wywiadów przyznała, że bardzo ciężko poradziła sobie z sytuacją, w której wszystkie jej siostry zajęły się własną karierą. Najbliższa jej była oczywiście, o dwa lata Kendall, która dzisiaj jest światowej klasy Top Modelką. Kylie pod wpływem wydarzeń, postanowiła, że musi mieć coś swojego, co pozwoli jej zbudować własną markę i dać poznać się od innej strony szerszej publiczności.

Tak powstało Kylie Cosmetics.

Ogromny sukces celebrytki

Dziś gama kosmetyków Kylie powiększyła się do niewiarygodnych rozmiarów. Na jej stronie możemy kupić nie tylko dziesiątki matowych pomadek i konturówek. Postała regularne linia z każdym  członkiem je rodziny, zarówno z Kim Kardashian, Khloe, jak i jej mamą Kris Jenner.

Na jej stronie możemy kupić kultowe już paletki cieni do powiek, paletki róży i bronzerów. Jej firma to potęga, która swoim zasięgiem powoli przebija wszystkie inne siostry.

Kylie Jenner to znak czasów, to właśnie do niej będą należały kolejne lata w social media. My jesteśmy ciekawi czy celebrytka zafunduje swojej kilkumiesięcznej córeczce takie same życia, jakie wybrała dla niej matka. Jak uważacie?

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdrada – sygnały ostrzegawcze
  2. Bieganie czy rower? Dzienna porcja aktywności dla ciebie
  3. Media kłamały! Mikołaj Roznerski ujawnia prawdę o relacji z Kalską

źródło: wikipedia.pl