Łazienka Doroty Szelągowskiej po remoncie robi ogromne wrażenie. Gwiazda pokazała spektakularne zdjęcia, a fani zachwalają jej projekt. Stylowe wnętrze i królewskie dekoracje zapierają dech. Prezenterka zadbała o każdy, najmniejszy nawet szczegół.

Dorota Szelągowska ma na koncie prowadzenie kilku programów związanych z remontami i aranżacją wnętrz. Niedawno zajęła się urządzaniem własnego mieszkania, a efektami od czasu do czasu chwali się w mediach społecznościowych. Łazienka wymagała wiele pracy, ale było warto!

Łazienka Doroty Szelągowskiej

Remont u Doroty Szelągowskiej trwa już od dłuższego czasu. Niedawno internauci mogli podziwiać jej granatowo-różową kuchnię, a teraz prezenterka pochwaliła się efektami odświeżenia łazienki. Ciemna zieleń w połączeniu z bielą i złotymi elementami sprawia, że całość prezentuje się niezwykle gustownie. Wisienką na torcie jest spektakularny żyrandol.

łazienka
instagram.com/dotindotin

Łazienka prezentuje się naprawdę spektakularnie.

Gwiazda ceni sobie nie tylko elegancję, ale też wygodę i względy praktyczne, dlatego w jej łazience pojawiła się podwójna umywalka. Dorota Szelągowska zdradziła, że to rozwiązanie idealnie sprawdza się przy dwójce dzieci. Internauci są zachwyceni i dopytują, gdzie można kupić farbę czy poszczególne elementy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czym zajmuje się Dorota Szelągowska?

Dorota Szelągowska zajmuje się projektowaniem wnętrz w programie Domowe rewolucje emitowanym na HGTV i Dorota Was urządzi na antenie TVN Style. Wcześniej pracowała przy kilku innych programach związanych z metamorfozami i remontowaniu mieszkań. W telewizji Domo+ prowadziła Domy gwiazd. Karierę w telewizji zaczynała 1998 roku, gdy została prowadzącą Roweru Błażeja w TVP1.

Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, ma własne biuro projektowe, współpracują z nią projektanci i architekci. Prezenterka prowadzi też własnego bloga, gdzie dzieli się z czytelnikami swoimi pomysłami na aranżację wnętrz, a także zdradza, jakie dania pojawiają się na jej stole. Prywatnie jest córką Katarzyny Grocholi, razem napisały książkę Makatka. Ma dwójkę dzieci: 18-letniego Antoniego i roczną Wandę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

łazienka
instagram.com/dotindotin

Nie pogardziłybyśmy taką łazienką!

łazienka
instagram.com/dotindotin

Dorota Szelągowska wkrótce skończy urządzanie własnego domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Naukowcy ostrzegają przed popularną przyprawą
  2. Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
  3. Wdowa nigdy nie zapomni dnia pogrzebu męża. Upuszczono trumnę i setki ludzi zobaczyły ciało
  4. Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.