Maciej Kurzajewski to jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych. Obecnie przebywa w Zakopanem, gdzie miały dziś odbyć się kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata. Niestety, dziennikarz nie miał do przekazania dobrych wiadomości.

Kurzajewski pojechał do Zakopanego wraz z synem. Wczoraj opublikował zdjęcie ze wspólnej podróży. Dziś pochwalił się fotką z Adamem Małyszem – niestety, już kilka godzin później musiał przekazać informację o odwołaniu dzisiejszych kwalifikacji.

Maciej Kurzajewski w Zakopanem: „Tym razem się nie udało”

Dziś w Zakopanem miały odbyć się kwalifikacje do zawodów Pucharu Świata. Niestety, zbyt mocny wiatr sprawił, że konkurs przesunięto na niedzielę, przed zawodami indywidualnymi. W sobotę ma odbyć się za to konkurs drużynowy.

Kurzajewski miał relacjonować dzisiejsze zawody dla kanału TVP Sport. Niestety, godzinę temu na Instagramie stacji pojawił się smutny komunikat: „Tym razem się nie udało. Widzimy się w sobotę”.

Musi być to spore rozczarowanie nie tylko dla Polaków, ale i samego dziennikarza, który wczoraj opublikował zdjęcie z synem, podczas wspólnej podróży do Zakopanego. Na szczęście nie brakowało też pozytywnych akcentów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kilka godzin temu dziennikarz opublikował zdjęcie z samym Adamem Małyszem i Apoloniuszem Tajnerem, który także przybył do Zakopanego. Fotografia tuż pod Wielką Krokwią pokazuje radość na twarzach obu mężczyzn – pozostaje mieć nadzieję, że nadchodzący weekend przyniesie więcej powodów do dobrego humoru.

Maciej Kurzajewski
Fot. instagram.com/tvpsport
Maciej Kurzajewski
instagram.com/tvpsport

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maciej Kurzajewski (@maciejkurzajewski)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić