Magda Gessler pojawiła się w lokalu wyborczym i oddala swój głos w II turze wyborów prezydenckich. Słynna restauratorka postanowiła pochwalić się tym faktem w mediach społecznościowych, jednak jak się okazuje, uwagę fanów przykuła nie tylko jej żółta stylizacja. Jeden z obserwatorów dostrzegł jeden bardzo ważny szczegół.

Magda Gessler podzieliła się z fanami nagraniem z lokalu wyborczego, na którym widać jak gwiazda wrzuca swój głos do urny. Jeden z fanów szybko dostrzegł pewien szczegół i w komentarzu zadał restauratorce jedno ważne pytanie.

Magda Gessler oddała głos w wyborach

Magda Gessler pojawiła się w jednym z lokali wyborczych, by oddać swój głos w II turze wyborów prezydenckich. Gwiazda jest niewątpliwie jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie, jednak fanów bardziej niż jej stylizacja, zaciekawiła zupełnie inna rzecz. 

Jeden z obserwatorów dostrzegł, że Magda Gessler nie miała maseczki ani przyłbicy i postanowił poruszyć ten temat w komentarzu.
 
A gdzie maseczka? Przyłbica? Komisja nie zauważyła braku? – napisał. Czy zarzuty internauty okazały się słuszne?
Magda Gessler w lokalu wyborczym bez maseczki?
 
Choć prawdą jest, że Magda Gessler podczas oddawaniu głosu w lokalu wyborczym nie miała ani przyłbicy, ani maseczki, trudno zgodzić się z zarzutami internautów. Gwiazda, która zawsze dba o nienaganny wygląd, postawiła na bardziej stylową osłonę twarzy. Restauratorka wybrała obszerną chustę w kwiatowy wzór, która idealnie oddawała jej barwną osobowość.
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
Magda Gessler
Fot. magdagessler_official, Instagram

Magda Gessler pojawiła się w lokalu wyborczym i oddala swój głos w II turze wyborów prezydenckich.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ TEŻ:
źródło: Instagram
 
 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.