Magdalena Cielecka jest zakochana? Według ostatnich doniesień medialnych gwiazda spotyka się z pewnym mężczyzną. Wybrankiem pięknej aktorki ma być jej kolega po fachu Bartosz Gelner — dzieli ich szesnaście lat. Potwierdzili, że łączy ich więcej niż sympatia? A może wolą utrzymywać relacje w tajemnicy? Wszystko wyszło na jaw dzięki czujności internautów.

Czy jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek właśnie odnalazła swoją drugą połówkę? Fani jej talentu są przekonani, że Magdalena Cielecka spotyka się z młodszym o kilkanaście lat Bartoszem Gelnerem. Co najbardziej interesujące, w social mediach próżno szukać zdjęć, na których możemy podziwiać, jak spędzają czas we dwoje lub wymieniają się czułościami. Jednak w internecie nic nie ginie i szybko dopatrzono się kilku interesujących faktów. A co na te wszystkie rewelacje sami zainteresowani? 

Magdalena Cielecka jest z Bartoszem Gelnerem?

Nie wiadomo, czy Magdalena Cielecka jest z Bartoszem Gelnerem. Mimo że na temat ich rzekomego romansu plotkuje się coraz głośniej, oboje uparcie milczą w tej kwestii. Skąd w takim razie wzięły się pogłoski o łączących ich relacjach? Pojawiły się po tym, jak oboje udali się na wspólny urlop

Jak czytamy na chillizet.pl, zarówno Bartosz Gelner, jak i Magdalena Cielecka spędzają wakacje w słonecznej Grecji. Internauci, którzy obserwują social media obu gwiazd, zauważyli, że oboje pojawiają się w podobnych lokalizacjach. Na jednym ze zdjęć aktor pozuje z piórem we włosach, które przypomina egzemplarz należący z kolei do aktorki. Zwróciła na to uwagę nawet Zofia Zborowska, jednak Cielecka zaprzeczyła tym spekulacjom. 

Czy internauci mają rację, a Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner rzeczywiście wyjechali na wspólne wakacje? Być może para woli na razie ukrywać swoje uczucie w obawie przed opinią publiczną. Szczególnie że Cielecka jest starsza od rzekomego partnera o kilkanaście lat, co może spotkać się z krytycznym nastawieniem tradycyjnej części społeczeństwa.  

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest Bartosz Gelner?

Bartosz Gelner jest znanym aktorem, który ma na koncie liczne występy w filmach i telewizji. Przyszedł na świat 25 kwietnia 1988 roku. Sławę przyniosło mu wcielenie się w rolę Aleksa, bohatera głośnego filmu Sala samobójców

Zgodnie z informacjami podanymi na portalu pl.wikipedia.org, zarówno Bartosz Gelner, jak i Magdalena Cielecka są członkami zespołu Nowego Teatru w Warszawie. Nie ulega więc wątpliwości, że dobrze się znają — mają za sobą wspólny występ w spektaklu Francuzi Krzysztofa Warlikowskiego. Na razie żadna ze stron nie skomentowała doniesień medialnych. 

Myślicie, że Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner rzeczywiście są razem, a może to tylko plotki?

ZOBACZ ZDJĘCIA MAGDALENY CIELECKIEJ I BARTOSZA GELNERA:

magdalena cielecka
fot. instagram.com @cielecka_magda.official

Czy Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka spędzają razem wakacje w Grecji?

magdalena cielecka
fot. instagram.com @gelner_bartek

Fani uważają, że para pozostaje w sekretnym związku. 

magdalena cielecka
fot. instagram.com @cielecka_magda.official

Magdalena Cielecka jest starsza od swojego rzekomego wybranka o szesnaście lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Romuald Lipko dzielnie walczy z chorobą. „Wielu ludzi dało sobie z tym radę, bardzo możliwe, że dam sobie radę i ja”
  2. Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała zdjęcia maleństwa
  3. Danuta Lato była gwiazdą lat 70. Jej wymiary 110-58-84 do dziś wzbudzają zachwyt
  4. Filmy z Sandrą Bullock. 10 najlepszych propozycji z hollywoodzką pięknością
  5. Gwiazda TVP wzięła ślub! Aktorka postawiła na zmysłowe koronki, przystojny mąż również zaszalał ze strojem

źródła: pl.wikipedia.org, chillizet.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.