Małgorzata Foremniak: wiek aktorki to nie taka oczywista sprawa, a wielu może zaskoczyć. Aktorka jest znana nie tylko z polskich produkcji filmowych, w których często bierze udział, ale i słynnego programu Mam Talent! na TVN. Aktorka niedługo będzie obchodzić swoje urodziny.

Małgorzata Foremniak: wiek gwiazdy budzi duże zainteresowanie. O swoim życiu i dojrzałości opowiedziała niedawno w wywiadzie dla magazynu Gala. Aktorka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i opowiada o kobiecości.  Ile lat ma Małgorzata Foremniak? 

Małgorzata Foremniak wiek

Małgorzata Foremniak zdobyła serca fanów nie tylko przez aktorstwo, ale również przez program Mam talent!, w którym zasiada jako jurorka. Odbiorcy szybko zauważyli, że jest niesamowicie wrażliwą kobietą, która bardzo szanuje pasje innych. Niezwykła dojrzałość i towarzyszące mu poczucie humoru może wielu z nas zbić z tropu. Małgorzata Foremniak lada dzień będzie obchodziła swoje urodziny, w związku z tym postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat przemijania

Ile lat ma Małgorzata Foremniak? 

Aktorka udzieliła ostatnio bardzo osobistego wywiadu dla magazynu Gala. Na tapet wzięła temat wieku. Otwarcie opowiedziała o swoich doświadczeniach z nim związanych. Przyznała również, że na tym etapie życia człowiekowi chce się mniej, odczuwa zmęczenie i swoje lata. Zwróciła również uwagę, że często jest postrzegana przez pryzmat wyglądu

– Często muszę tłumaczyć, że nie chcę grać kobiet młodszych. Wtedy słyszę: „Małgosiu, ty masz problem ze swoim wiekiem”. Choć moja twarz, ciało wyglądają jeszcze całkiem młodo, w środku jestem dojrzałą kobietą i takie role mnie interesują — powiedziała Małgorzata Foremniak dla Gala. 

Ku zaskoczeniu wielu z nas, Małgorzata Foremniak 8 stycznia skończy 52 lata. Aktorka urodziła się w 1967 roku. 

ZOBACZ GALERIĘ:

Małgorzata Foremniak wiek
Fot. instagram.com/agnieszkachylinska/ 

Małgorzata Foremniak zdobyła szerokie grono fanów również dzięki programowi Mam talent!.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWegański McDonald’s! To koniec pewnej ery
Następny artykułAnna Lewandowska: Klara pojawiła się na zdjęciu mamy. Internautom się to nie spodobało
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.