Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska nigdy nie chwali się zdjęciami syna. Nagle postanowiła zrobić wyjątek
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 02.05.2020 23:17

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie chwali się zdjęciami syna. Nagle postanowiła zrobić wyjątek

małgorzata kozuchowska
fot. instagram.com/tyszka_marcin

Małgorzata Kożuchowska nigdy nie pokazuje w mediach społecznościowych swojego syna. Jej życie prywatne pozostaje owiane tajemnicą. Aktorka relacjonuje wydarzenia z życia zawodowego, wstawia zdjęcia z kolegami i koleżankami z branży. Nagle jednak postanowiła pierwszy raz od dłuższego czasu udostępnić zdjęcie swojego syna!

Małgorzata Kożuchowska jest mamą 6-letniego Jana. O jej macierzyństwie wiemy niewiele, podobnie jak o życiu prywatnym. Aktorka skrzętnie pilnuje, by media nie wiele wiedziały o jej synu. Pokazuje go rzadko i zawsze zakrywa jego twarz. Nagle postanowiła zrobić jednak wyjątek i na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie!

Małgorzata Kożuchowska: syn to jej oczko w głowie

Małgorzata Kożuchowska: syn gwiazdy to 6-letni Jan. Aktorka zdecydowała się na dziecko w wieku 43 lat. O jej macierzyństwie nie wiemy zbyt wiele. Gwiazda rzadko wspomina o swoim dziecku w social mediach. Tym razem jednak postanowiła zaskoczyć fanów i dodać zdjęcie ze swoim synem w roli głównej.

Na swoim Instagramie gwiazda udostępniła w relacji zdjęcie swojego synka, śpiącego na podłodze pośród psów. Urocze zdjęcie podbiło serca internautów. Nieopatrzone żadnym komentarzem, było nie lada gratką dla fanów aktorki. Tak samo dzieje się w przypadku, gdy aktorka, choć odrobinę opowie o swoim synku.

  1. Kobieta chciała uczcić koniec kwarantanny. Finał niewinnego spaceru okazał się tragiczny
  2. Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy. Po wielu godzinach strażacy odkryli ciało
  3. Mieszkańcy bloku są wściekli. Nie mogli uwierzyć, co było ukryte w ich własnych domach

Małgorzata Kożuchowska Instagram

Aktorka, choć regularnie używa Instagrama do komunikowania się ze swoimi fanami, zawsze skupia się na swojej pracy zawodowej. Gwiazda cieszy się dużą popularnością, dlatego zachowania prywatnych kwestii jest dla niej priorytetem. Czasem jednak na jej profilu pojawia się mały Jaś. Niestety, nie jesteśmy w stanie stwierdzić, jak bardzo jest podobny do swojej mamy.

Na jednym ze zdjęć aktorka wspomina swój wyjazd z synem do muzeum MOMA w Nowym Jorku. W poście pisze o kwarantannie i zostaniu w domu. Być może właśnie ten wyjątkowy i trudny czas prowokuje aktorkę do udostępniania zdjęć swoich najbliższych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata kożuchowska

Fani byli zachwyceni uroczym zdjęciem.

małgorzata kożuchowska

Na tym zdjęciu aktorka wspomina wspólną podróż z synem do Nowego Jorku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. „Kto normalny robi remont o tej porze?”
  2. 47 osób nie żyje, ponad 70 rannych. Tragiczna wiadomość z samego rana ze świata
  3. Skorzystałeś z oferty w Biedronce? Trwa dochodzenie, mogą wyciągnąć konsekwencje od pracowników
  4. Studentka przestała odbierać telefony, znajomi zaczęli się martwić. Pomogła im aplikacja na telefon, niestety było za późno
  5. Kasia Kowalska zwróciła się do swojej córki. Już wszyscy wiedzą, co chciała jej przekazać
  6. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia

źródło: gwiazdy.wp.pl