Małgorzata Rozenek wzbogaci się na ciąży? Gdy Radosław Majdan ogłosił, że ich rodzina się powiększy, doszło do prawdziwej burzy. To będzie trzecie dziecko gwiazdy, lecz pierwsze, które będzie mieć ze swoim obecnym mężem. Media podają, że prezenterka może sporo zarobić na swojej ciąży.
 
Małgorzata Rozenek od lat gra w pierwszej lidze rodzimego show-biznesu. Oznacza to, że każdy jej krok śledzą uciążliwi paparazzi, a gwiazda musi robić wiele, by chronić swoją prywatność. Ciążę można też jednak zmonetyzować, co jest częstą praktyką wśród znanych osób. 

Małgorzata Rozenek w ciąży

Spełniło się marzenie Małgosi Rozenek i jej partnera, Radka Majdana. Na świat przyjdzie ich długo wyczekiwane dziecko. Będzie to pierwsza pociecha byłego piłkarza. Synowie prezenterki też są już duzi, co sprawia, że Małgorzata Rozenek będzie mogła w pełni oddać się macierzyństwu.

By ciąża gwiazdy doszła do skutku potrzebna była pomoc nauki. Małgorzata Rozenek zaszła bowiem w trzecią ciążę dzięki metodzie in vitro. Z tego powodu bardzo cieszy się tata Małgorzaty, znany ekonomista, Stanisław Kostrzewski, który uwielbia swoich wnuków.

Ile można zarobić na ciąży?

Na ciąży można zarobić tyle, ile zapłacą kontrahenci – w przypadku Małgosi i Radka Majdana to może być całkiem sporo, ponieważ są oni jedną z najbardziej medialnych par w Polsce.

Sposobów na monetyzację ciąży jest naprawdę sporo. Małgorzata Rozenek jest autorką wielu książek – jej stan to świetny materiał na stworzenie kolejnej pozycji, która może znaleźć się na półkach osób, które zainteresowane są macierzyństwem.

Gazeta Fakt zwróciła też uwagę na potencjał marketingowy prezenterki. Małgorzata Rozenek dysponuje bowiem wielką ilością oddanych fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych i bardzo liczą się ze zdaniem gwiazdy.

Na samym portalu Instagram gwiazda ma ponad milion fanów. To daje możliwość zawarcia umowy z firmami, które będą płacić Małgosi za sponsorowane posty. Gazeta podaje, że za jeden wpis gwiazdo może zarobić nawet od dziesięciu do piętnastu tysięcy złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Gwiazda jest wielką zwolenniczką metody in vitro, którą promuje w mediach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek wraz z mężem bardzo długo starali się o dziecko.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Dziecko, które przyjdzie na świat, będzie trzecim potomkiem gwiazdy.

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańców
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Na jaw wyszedł sekret Roksany Węgiel. Nawet najwięksi fani będą zaskoczeni
  4. Awantura w „Dzień Dobry TVN”. Kinga Rusin nie wytrzymała, odpowiedziała na zarzuty
  5. Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: Fakt

 
Poprzedni artykułJak zadbać o kota zimą? 5 sprawdzonych porad, aby pupil czuł się jak najlepiej
Następny artykułNie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.