Małgorzata Rozenek od 2016 roku jest szczęśliwą żoną byłego bramkarza reprezentacji Polski w piłkę nożną Radosława Majdana. Wcześniej przez dziesięć lat, bo od 2003 do 2013 roku jej małżonkiem był znany polski aktor Jacek Rozenek. Chociaż mało ludzi o tym wie, okazuje się, że nie był to jej pierwszy mąż. Prawda jest zaskakująca.

W przeprowadzonej rozmowie z dziennikarką Małgorzatą Domagalik Małgorzata Rozenek zdradziła zaskakujący fakt ze swojej przeszłości. Fani dowiedzieli się, że przed Jackiem w jej życiu był jeszcze jeden mężczyzna, któremu powiedziała „tak”.

Ilu mężów miała Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek miała trzech mężów. Dla wielu ta informacja może okazać się nieco zaskakująca, jednak takie są fakty. Jeszcze przed małżeństwem z Jackiem Rozenkiem popularna prezenterka telewizyjna powiedziała „tak” innemu mężczyźnie. 

Okazuje się, że po raz pierwszy celebrytka wyszła za mąż jeszcze w czasach, gdy była studentką prawa. Portal party.pl przekazuje, że pierwszy mąż Małgorzaty ma na imię Łukasz i podobnie jak ona z wykształcenia jest prawnikiem.

Jednak pierwszy związek małżeński Małgorzaty nie trwał zbyt długo. W rozmowie z popularną polską dziennikarką Małgorzatą Domagalik przyznała, że mimo niedługiego wspólnego stażu małżeńskiego wspomina swojego pierwszego małżonka bardzo dobrze, jednak nie chciała rozwijać tego tematu.

– [moje małżeństwo było, przyp. red.] … krótkie. Krótkie, miłe… Naprawdę! […] Nie ma co się nad tym rozwodzić, bo dla niektórych będzie to kolejna pożywka… – uznała Małgorzata Rozenek.

Dodatkowo Małgorzata oświadczyła, że z pierwszym mężem ma bardzo dobry kontakt.

  1. Wszystkie polskie rodziny czekały na informacje o feriach. Wicepremier przekazał dobrą wiadomość
  2. Nie żyje znany aktor „Korony królów”, „U pana Boga w ogródku” czy „Na dobre i na złe”. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odepchnął od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala płakała

Małgorzata Rozenek mężowie

Drugim mężem Małgorzaty Rozenek był polski aktor Jacek Rozenek. Para pobrała się w 2003 roku i przez dziesięć lat trwania ich związku małżeńskiego uchodzili za parę stworzoną dla siebie. W 2009 roku konkurowali do tytułu pary roku. Co prawda nie udało im się wygrać, jednak zostali dobrze zapamiętani.

Dodatkowo wówczas mieli okazję pochwalić się długo oczekiwaną ciążą. Małżeństwo doczekało się dwójki synów Stanisława i Tadeusza. Dopiero po kilku latach gwiazda zdecydowała się zdradzić, że zaszła w ciążę poprzez in vitro.

Wiadomość o rozwodzie Małgorzaty i Jacka zaskoczyła wielu ludzi. Para postanowiła rozwieść się szybko, bez zarzucania winy żadnej ze stron. Po trzech latach Małgorzata związała się z byłym reprezentantem Polski w piłkę nożną Radosławem Majdanem.

Małżeństwo od początku swojego związku jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. W mediach społecznościowych obojga zainteresowanych można ujrzeć mnóstwo zdjęć, na których okazują swoją wielką, wzajemną miłość.

Całkiem niedawno Małgorzata urodziła pierwszego syna Radosława Majdana – Henryka. Jak przyznała w jednym z wywiadów, tym razem również korzystała z in vitro. Mamy nadzieję, że związek z byłym piłkarzem będzie trwały i solidny. Życzymy im wszystkiego, co najlepsze!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich związkach małżeńskich.

Małgorzata Rozenek
fot. instagram.com/m_rozenek

Okazuje się, że miała trzech mężów.

małgorzata rozenek
fot. Beata Zawadzka/East News

Jej pierwszym małżonkiem był niejaki Łukasz, za którego wyszła jeszcze w trakcie studiów prawniczych.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. W Warszawie od 1 grudnia miało być nowe naliczanie opłat, które uderzy w portfele. RIO zakwestionowała sposób, wszystko się opóźni
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Wcale nie musisz kupować nowego. Genialnie prosty trik na otwarcie jednorazowego młynka do pieprzu
  4. Zobaczyła zielone wody płodowe, później było coraz gorzej. ”Kazali mi rodzić na siłę. Wyśmiewali mnie. Położna nie chciała wezwać lekarza”
  5. Wszystkie polskie rodziny czekały na informacje o feriach. Wicepremier przekazał dobrą wiadomość
  6. Buldożek francuski bardzo chce jeść. Urządził pani przezabawną awanturę
  7. Nie żyje reprezentant Francji. Wicemistrz świata odszedł zdecydowanie za wcześnie

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułMasz dziecko? Czas jest tylko do końca listopada, możesz dostać dodatkowe pieniądze
Następny artykułPamiętacie „Dziwne przygody Koziołka Matołka”? Ulubiony bohater dzieci wciąż zmierzał do Pacanowa
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl