Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku dni jest najgorętszym tematem z życia show-biznesu. Po długich staraniach gwiazda nareszcie zaszła w ciążę. Teraz nadszedł czas na pokazanie zaokrąglonego brzuszka. Czerwona sukienka w idealny sposób podkreśliła widoczne już krągłości.

Już niedługo na świat przyjdzie pierwsze dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Chociaż informacja jest jeszcze bardzo świeża, kobieta postanowiła pokazać na Instagramie swój rosnący brzuszek.

Małgorzata Rozenek-Majdan: ciąża

Gwiazda udowodniła, że ciąża naprawdę jej służy. Zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan, jak i jej mąż, Radosław nie ukrywają, że jest to dla nich ogromne szczęście. Para oczekiwała na dziecko bardzo długi czas, niestety wszelkie starania kończyły się niepowodzeniem. Mimo, że udało im się spełnić ich największe marzenie, wciąż czują ogromny niepokój, dlatego właśnie tak długo zwlekali z poinformowaniem fanów o tej przełomowej dla nich chwili.

Przez długi czas Małgorzata Rozenek-Majdan ukrywała swój ciążowy brzuszek. Robiła wszystko, aby sprytnie zakryć swoje wciąż rosnące krągłości. Kiedy informacja wyszła na jaw, kobieta zdecydowała się na pokazanie ich na swoich mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek-Majdan w obcisłej sukience

Gwiazda opublikowała niedawno na swoim Instastory zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak pozuje w bardzo obcisłej sukience. Czerwona, elegancka sukienka sprawia, że przyszła mama wygląda wprost rewelacyjnie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Stylizacja nie tylko dodała kobiecie uroku, ale też podkreśliła jej nowe, zaokrąglone kształty. Wcześniej decydowała się raczej na mniej eksponujące stroje takie jak szerokie bluzy, zestawy w tym samym kolorze, a nawet luźne, oversizowe marynarki. W ostatnim czasie mogliśmy zauważyć, także jej brzuszek na innych fotografiach dodanych przez gwiazdę, na których romantycznie spaceruje ze swoim mężem, Radosławem. Tam jednak możemy zobaczyć krągłości pod dużą, kolorową bluzą. 

Małżeństwo Majdanów nie ukrywa swojego szczęścia faktem, że już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Równie pozytywne emocje informacja o ciąży wywarła wśród fanów, którzy wprost nie mogą się doczekać, aż zobaczą ich nowego członka rodziny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Rozenek-Majdan
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w wyjątkowo obcisłej stylizacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan
instagram.com/m_rozenek/

Para nie może się już doczekać, kiedy na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Rozenek
instagram.com/m_rozenek/

Małżeństwo bardzo długo starało się o potomka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Najbrzydsze stopy gwiazd. 10 zdjęć, które mogą się śnić po nocach
  4. Żona chciała pochwalić się mężowi zdjęciem. Szybko zauważył jeden szczegół, od razu wiedział, że go zdradza
  5. Gwiazda TVN rozwodzi się. Znali się od liceum, uchodzili za idealne małżeństwo
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: plotek.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.