Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Socha z mężem. Partner życiowy aktorki to najbardziej tajemnicza postać show-biznesu. Czym się zajmuje?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 15.03.2019 12:28

Małgorzata Socha z mężem. Partner życiowy aktorki to najbardziej tajemnicza postać show-biznesu. Czym się zajmuje?

małgorzata socha: mąż
fot. instagram.com @malgosia_socha

Małgorzata Socha: mąż aktorki to najbardziej tajemnicza postać show-biznesu. Czym się zajmuje? Jak się poznali z Małgorzatą Sochą? Odkrywamy przed wami tajemnice małżeństwa jednej z najpopularniejszych polskich aktorek. Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Socha: mąż aktorki to najbardziej tajemnicza postać show-biznesu. Chociaż Socha może poszczycić się udanym małżeństwem i brakiem skandali na koncie, o jej partnerze życiowym nie wiadomo zbyt wiele. To dlatego, że aktorka należy do gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i nie lubią opowiadać o szczegółach życia osobistego w mediach. Jednak udało nam się dowiedzieć kilku interesujących rzeczy. Jakich?

Jak doszło do ślubu Małgorzaty Sochy? Inicjatywa wyszła… od narzeczonej!

38-letnia Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski w zeszłym roku obchodzili dziesiątą rocznicę ślubu. Jednak o mały włos do niczego by nie doszło, gdyby sama aktorka nie powiedziała jasno, jakie są jej oczekiwania wobec ukochanego. Jak cytuje plejada.pl w wywiadzie aktorki dla Twojego Stylu można było przeczytać:

– Czułam, że jeśli nie weźmiemy ślubu, to się rozstaniemy. Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: Chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu. – powiedziała aktorka.

Para ma troje dzieci. Pierwsze z nich, córeczka o imieniu Zosia, przyszła na świat w 2013 roku. Kilka lat później małżonkowie powitali Basię, a w zeszłym roku we wrześniu urodziło się najmłodsze dziecko Sochy i Wiśniewskiego, chłopiec o imieniu Stasia. Małgorzata Socha chętnie publikuje zdjęcia z dziećmi na swoim koncie na Instagramie.

Małgorzata Socha: mąż aktorki zajmuje się czymś zupełnie innym niż jego żona!

Krzysztof Wiśniewski, w przeciwieństwie do żony, nie związał swojej drogi zawodowej z show-biznesem. Jest absolwentem politechniki i pracuje jako inżynier. Mąż Małgorzaty Sochy to pasjonat biegania, a w zeszłym roku wziął nawet udział w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Jak twierdził aktorka w wywiadzie dla magazynu Grazia, Wiśniewski świetnie sprawdza się w roli ojca. Cytując za plejada.pl:

– Zawsze czekam na Krzysia z kąpielą małej. Świetnie opiekuje się naszą córeczką, a kąpiel buduje ich więź. Uważam, że zarówno mama, jak i tata znają potrzeby dziecka, ale – jak zawsze – chodzi o dobre chęci.

Gratulujemy aktorce udanego małżeństwa!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata socha mąż

Małgorzata Socha w zeszłym roku urodziła trzecie dziecko. Jak poinformowała fanów na Instagramie, w tym roku zmierza wrócić do dawnej kondycji.

małgorzata socha mąż

Małgorzata Socha z córeczkami Zosią i Basią.

małgorzata socha mąż

Aktorka chętnie chwali się zdjęciami swoich pociech na Instagramie. Uważacie, że dziewczynki są podobne do mamy?

małgorzata socha mąż
małgorzata socha mąż
fot. instagram.com @malgosia_socha

Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski po kolejnym udanym maratonie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobiety mafii 2 z oficjalną datą premiery. Zobaczysz go szybciej niż myślisz
  2. Znaki Zodiaku i rodzina. Ile będziesz mieć dzieci?
  3. Czekolada lepsza od mocnej kawy? Oto dlaczego powinniśmy jeść czekoladę na śniadanie