Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie? Wszystko na to wskazuje! Zdjęcia zdradziły, że para wybrała się na romantyczne wakacje. Jeszcze niedawno piękna modelka i dziewięć lat młodszy model komentowali swoje rozstanie. Jednak nie mogą bez siebie żyć?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wybrali się na Mazury, gdzie odpoczywają od zgiełku stolicy. Zdradziły ich zdjęcia z dokładnie tego samego miejsca. Pokazali je specjalnie, czy nie przemyśleli tego i to wpadka? Spektakularnego powrotu nikt się nie spodziewał. Fani zasypują ich mnóstwem pytań o wspólny wypad, a para konsekwentnie milczy.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie po krótkiej przerwie? Wszystko na to wskazuje! Choć wydawało się, że ich drogi rozeszły się na dobre, to najwyraźniej postanowili dać sobie kolejną szansę. Tym razem im się uda? Jeszcze niedawno Marcelina w rozmowie z pomponik.pl mówiła, że dużo osób nie zna prawdziwych powodów rozstania, a ona sama nie chce ich zdradzać, aby nie stawiać nikogo w przykrej sytuacji.

Rafał miał odmienne zdanie na ten temat i komentując sprawę w rozmowie z Wideoportalem twierdził, że ich drogi rozeszły się z powodów zawodowych. Częste podróże miały nie działać na korzyść zakochanej pary. Podkreślił też, że Marcelina zawsze będzie mu bliska. Czyżby postanowili jednak zwolnić tempo i dać sobie kolejną szansę?

Marcelina i Rafał na Mazurach

Na Instagramach obu gwiazd pojawiły się zdjęcia z Mazur. To, co zwraca uwagę, to fakt, że zarówno zdjęcia Marceliny, jak i Rafała, zostały wykonane o tej samej porze, na tym samym pomoście. Klimat był tym bardziej romantyczny, że zdjęcia wykonano na tle zachodzącego słońca.

Na razie nie pokazali wspólnego zdjęcia ani nie wypowiedzieli się na temat wielkiego powrotu. Czy tym razem będą chcieli ukryć swój związek i niechętnie podejdą do wspólnych fotografii i pozowania na ściankach? Czas pokaże, na razie Marcelina i Rafał Jonkisz relaksują się w swoim towarzystwie i nie w głowie im oficjalne komentarze. Mamy nadzieję, że po powrocie zdecydują się pokazać wspólne zdjęcia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz
instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wrócili do siebie?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz
instagram.com/rafal_jonkisz

Oboje dodali zdjęcia z uroczego pomostu na Mazurach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agata Duda zdeklasowała wyglądem Pierwszą Damę Litwy! W tej stylizacji wyglądała, jak milion dolarów
  2. Joanna Moro w ciąży. Znajoma zdradziła płeć i imię dziecka, jest przepiękne
  3. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?
  4. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki! Podziękowała Jarosławowi Kaczyńskiemu za 8 wspólnych lat
  5. Magda Gessler rozpływa się nad Anną Muchą. Opublikowała jej najnowsze zdjęcie
Poprzedni artykułAnna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
Następny artykułMuniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.