Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyna Wojciechowska pokazała swoje zdjęcie z mamą sprzed 46 lat. Słowa gwiazdy chwytają za serce
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 23.05.2021 16:47

Martyna Wojciechowska pokazała swoje zdjęcie z mamą sprzed 46 lat. Słowa gwiazdy chwytają za serce

MArtyna Wojciechowska o swojej mamie
Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 05.09.2019. Press junket z Martyna Wojciechowska. Pokaz specjalnego odcinka „Kobiety na krancu swiata” w technologii VR.

Martyna Wojciechowska w jednym ze swoich ostatnich wpisów zafundowała swoim fanom nie lada wzruszenie. Słowa podróżniczki utkwią w pamięci wielu osób na długie lata.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Jej karierę w mediach mogliśmy obserwować na przestrzeni wielu lat, a charakter i usposobienie gwiazdy sprawiło, że wokół niej szybko zebrała się pokaźna liczba fanów.

Podróżniczka niedawno zamieściła na swoim profilu instagramowym specjalny post, w którym uczciła urodziny swojej mamy. Wpis zawierał wyjątkowe zdjęcie, które już samo w sobie wzruszyło wiele osób, jednak to słowa napisane przez Wojciechowską wywołały największe poruszenie.

Martyna Wojciechowska o swojej mamie

Czytając wpis Martyny Wojciechowskiej ciężko powstrzymać łzy wzruszenia. Z zapisanych przez nią słów aż bije niezwykła więź pomiędzy nią i jej mamą. Wojciechowska już na samym początku zaznaczyła, że jest szczęściarą, że trafiła właśnie na taką mamę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jestem szczęściarą, że przyszłam na ten świat jako jej córka. Nauczyła mnie, że niemożliwe nie istnieje, że wiara w marzenia i ciężka praca sprawiają, że góry można nie tylko zdobywać, ale je przenosić. NIGDY mnie nie skrytykowała, nie podcięła skrzydeł. Od zawsze wyznaje zasadę #WspieramNieOceniam – czytamy.

Martyna Wojciechowska podkreśliła też, jak ważny był dla niej fakt, że mama pozwalała jej uczyć się na własnych błędach. Jednak co najważniejsze, przyszła podróżniczka mogła cały czas liczyć na wsparcie ze strony swojej mamy.

I przez całe życie pozwalała mi podejmować samodzielnie decyzje, popełniać błędy, a kiedy się sparzyłam – zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie. Nie byłabym tym, kim jestem i nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem, gdyby nie ona. Mamo, jesteś dla mnie wzorem kobiety i mamy! – napisała.

Pod postem bardzo szybko pojawiły się niezwykle ciepłe komentarze napływające z całej Polski. Co więcej, część internautek podzieliło się swoimi doświadczeniami z dzieciństwa. Część z nich wprost pisze, że zazdroszczą Wojciechowskiej tak wspaniałej mamy, ponieważ one same nie mogły liczyć na takie wsparcie jak ona.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram.com