Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Matylda Damięcka odmówiła przyjęcia szczepionki. Ujawniła wstrząsające szczegóły
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 03.01.2021 16:32

Matylda Damięcka odmówiła przyjęcia szczepionki. Ujawniła wstrząsające szczegóły

Matylda Damięcka
Fot. facebook.com/MatyldaD

Matylda Damięcka przerwała milczenie ws. szczepień na COVID-19, które rozpoczęły się w naszym kraju już 27 grudnia, w tzw. grupie „0”. Bardzo szybko jednak okazało się, że szczepionki trafiły również do osób spoza wyznaczonej grupy, co zdegustowało większość społeczeństwa i wywołało ogólnokrajowe oburzenie. Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Ujawniła, że również miała propozycję przyjęcia owej szczepionki, jednak z niej nie skorzystała.

Matylda Damięcka za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że dostała propozycję przyjęcia szczepionki na COVID-19. – Sama dostałam propozycję zaszczepienia […] Grzecznie odmówiłam – napisała aktorka na swoim oficjalnym profilu. Gwiazda ujawniła zdumiewające szczegóły.

Matylda Damięcka odmówiła przyjęcia szczepionki

Emocje w Polsce sięgnęły zenitu. Po tym jak wyszło na jaw, że szczepionka, na którą wszyscy czekali już od marca 2020 roku, trafiła do osób, do których nie powinna, o czym więcej można przeczytać >tutaj<.

Według pierwotnego planu w pierwszej kolejności szczepionka miała trafić do grupy z sektora ochrony zdrowia, jednak w rzeczywistości wszystko rozegrało się inaczej.

Mnóstwo gwiazd przyznało się do przyjęcia szczepionki na COVID-19, tłumacząc swoje zachowanie w przeróżny sposób. Głos w sprawie zabrała również Matylda Damięcka, która ujawniła, że także dostała propozycję przyjęcia owej szczepionki.

Sama dostałam propozycję zaszczepienia się na zasadzie w stylu: my Cię zaszczepimy, a Ty w zamian wspomnisz o tym fakcie na Instagramie, potencjalnie przyczyniając się tym do zwiększenia zastępów chętnych do tegoż procederu. Grzecznie odmówiłam. Dlaczego? – napisała w obszernym wywodzie aktorka.

Dlaczego Matylda Damięcka nie przyjęła szczepionki na COVID-19?

Matylda Damięcka nie przyjęła szczepionki na COVID-19, a powód tej decyzji dokładnie wyjaśniła w obszernym wpisie, opublikowanym na swoim oficjalnym profilu. Co więcej, gwiazda zdradziła wstrząsające szczegóły, o którym mało kto miał pojęcie.

Hej wszystkim słodziaszkom, którzy już mi i mojej rodzinie pożyczyliście śmierci w nowym roku. To szybciutko mknę z wyjaśnieniami – czytamu już na początku publikacji.

Następnie Matylda Damięcka wyjaśniła, że dostała propozycję przyjęcia szczepionki na COVID-19, jednak nie zdecydowała się skorzystać, ponieważ:

a) nie czuję się autorytetem w tej dziedzinie i zachęcać do tego będę w mniej dosłowny, kategoryczny sposób, b) covid już przeszłam, nie najłagodniej, ale przeszłam, więc mam jeszcze chwilę spokoju, jestem młoda, cierpliwie poczekam na swoją kolej, c) znając naturę ludzką, przewidziałam, co teraz ma miejsce wyjaśniła szczegółowo aktorka.

Opublikowany przez Matyldę Damięcką post spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Internauci szeroko komentowali jej wypowiedź, niekoniecznie zgadzając się z jej opinią.

Zobacz zdjęcia:

Matylda Damięcka

Matylda Damięcka wyznała, że miała propozycję przyjęcia szczepionki na COVID-19, jednak odmówiła.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: faceboom.com