Lelum.pl > Szczepionka

Szczepionka

Joanna Racewicz
17.06.2021 22:16 Joanna Racewicz zaszczepiła syna. Teraz poinformowała o tym, co ją spotkało: „Nie oswoję się z hejtem i życzeniami śmierci”

Joanna Racewicz jakiś czas temu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pochwaliła się szczepieniem swojego syna. Dziennikarka była niezwykle uradowana, że jej pociecha w końcu mogła przyjąć preparat przeciwko COVID-19, nie sądziła jednak, że po tym spadnie na nią fala hejtu. Joanna Racewicz poinformowała o tym, co spotkało ją po publikacji dotyczącej szczepienia jej syna. Dziennikarka musiała zmierzyć się z falą hejtu, która na nią spadła. –Nie, nie oswoję się z hejtem i życzeniami śmierci – czytamy na jej profilu.

Franciszek Pieczka
08.04.2021 09:58 Franciszek Pieczka w szczerym wywiadzie opowiedział, jak czuje się po szczepieniu

Franciszek Pieczka, kultowy polski aktor, uwielbiany przez miliony widzów, niedawno wreszcie został zaszczepiony. W wywiadzie opowiedział, jak czuje się po szczepieniu. Franciszek Pieczka ma już 93 lata. Pierwszą dawkę szczepionki przyjął 10 marca. Mimo tak poważnego wieku nie mógł otrzymać wcześniejszego terminu.

Kuba Sienkiewicz
07.04.2021 00:24 Kuba Sienkiewicz był w szpitalu w poważnym stanie. Wcześniej przyjął szczepionkę AstraZeneca

Kuba Sienkiewicz, lider kultowego zespołu Elektryczne Gitary trafił do szpitala po tym, jak został zarażony koronawirusem. Kilka dni temu opuścił warszawski szpital i rozwiał wątpliwości na temat stanu swojego zdrowia. Jak podaje Fakt, w rozmowie wyznał, że zaraził się niedługo po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki AstraZeneca. Prawdopodobnie jego odporność jeszcze nie została odpowiednio rozwinięta. Kuba Sienkiewicz był w poważnym w szpitalu MSWiA usytuowanym w Warszawie. Obecnie czuje się już zdecydowanie lepiej, jednak koronawirus nie miał dla niego litości.

Bogusław Linda
25.03.2021 18:44 Bogusław Linda jest po szczepionce AstraZeneca. Aktor właśnie poinformował, jak się czuje

Bogusław Linda wczoraj na swoim oficjalnym profilu poinformował, że dwa dni wcześniej przyjął szczepionkę AstraZeneca. Aktor przekazał jednocześnie, że czuje się bardzo dobrze. – Jest super. Zdrowy i w jednym kawałku – czytamy na jego Facebooku. Bogusław Linda dołączył do grona osób zaszczepionych. Aktor na swoim oficjalnym profilu poinformował, że jest już po pierwszej dawce szczepionki AstraZeneca.

szczepienia
03.01.2021 18:25 Krystyna Janda zaszczepiła się bez kolejki przeciwko COVID-19. Teraz porównuje się do Elvisa Presleya, internauci są bezlitośni

W ostatnich dniach o Krystynie Jandzie jest bardzo głośno, a to za sprawą afery szczepionkowej, która wywołała wielkie zamieszanie w naszym kraju. Okazało się, że aktorka przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19 poza kolejnością. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. W związku z tym Janda próbuje się najwyraźniej bronić. Na swoim profilu opublikowała artykuł zatytułowany „Jak Elvis Presley pomógł w upowszechnieniu szczepionki na polio?”. Po ostatniej publikacji Krystyny Jandy kolejny raz zrobiło się o niej głośno. Aktorka podzieliła się artykułem, nawiązującym do szczepionki na Polio, która – jak wynika z jego treści – została upowszechniona między innymi dzięki działaniom Elvisa Presleya. Internauci zareagowali bezlitośnie – […] stawianie się w jednym rzędzie z Elvisem jest chyba szczytem megalomanii – można przeczytać w komentarzach.

Matylda Damięcka
03.01.2021 16:32 Matylda Damięcka odmówiła przyjęcia szczepionki. Ujawniła wstrząsające szczegóły

Matylda Damięcka przerwała milczenie ws. szczepień na COVID-19, które rozpoczęły się w naszym kraju już 27 grudnia, w tzw. grupie „0”. Bardzo szybko jednak okazało się, że szczepionki trafiły również do osób spoza wyznaczonej grupy, co zdegustowało większość społeczeństwa i wywołało ogólnokrajowe oburzenie. Aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Ujawniła, że również miała propozycję przyjęcia owej szczepionki, jednak z niej nie skorzystała. Matylda Damięcka za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że dostała propozycję przyjęcia szczepionki na COVID-19. – Sama dostałam propozycję zaszczepienia […] Grzecznie odmówiłam – napisała aktorka na swoim oficjalnym profilu. Gwiazda ujawniła zdumiewające szczegóły.

Edward Miszczak
02.01.2021 21:55 Edward Miszczak przerwał milczenie po przyjęciu szczepionki. Wyznał całą prawdę

Edward Miszczak zdecydował się zabrać głos po tym, jak wyszyło na jaw, że znalazł się w gronie osób, który przyjęły szczepionkę na COVID-19 poza kolejnością. Dyrektor programowy TVN potwierdził przyjęcie szczepionki i ujawnił prawdziwy powód tej decyzji. Edward Miszczak znalazł się w gronie osób, które przyjęły szczepionkę poza kolejnością. Jak sie okazuje, kulisy całego przedsięwzięcia nie są tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. – Zdecydowałem się skorzystać [ze szczepionki przyp. red.], będąc przekonanym, że to części akcji pro szczepionkowej – powiedział Miszczak, jak podaje wiadomosci.wp.pl.