Mąż, którego wybryki ujrzały światło dzienne, powinien się wstydzić. Za pomocą popularnej aplikacji, po dziewięciu latach małżeństwa, kobieta ze łzami w oczach postawiła wyjawić, co zrobił jej małżonek, kiedy ich synowie mieli zaledwie sześć tygodni. Prawdę o mężczyźnie poznały setki tysięcy internautów.  

Czasami okazuje się, że osoba, z którą decydujemy się spędzić resztę życia, jest nam zupełnie obca. Mąż kobiety, która podzieliła się swoją historią na TikToku, pokazał swoją prawdziwą twarz dopiero po dziewięciu latach małżeństwa, tuż po tym jak na świat przyszli ich synowie. 

Kobieta zdradziła sekret męża

Kobieta znalazła wyjątkowy sposób, by ujawnić brzydki sekret męża. Za pomocą popularnej aplikacji, zdradziła, co takiego zrobił jej partner po wielu latach małżeństwa. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej oryginalności, a opublikowane wyzwanie podbiło internet.

– Byłam zamężna. Byliśmy razem przez 9 lat i mieliśmy dwóch małych chłopców, ale kiedy nasze dzieci miały 6 tygodni, mój mąż miał okropny wypadek. To był naprawdę ciężki okres – zaczęła swoją historię kobieta – Potknął się i spadł…pomiędzy krocze swojej współpracownicy, gdzie utknął do dziś – switowała. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Pilne: mogą zostać wprowadzone restrykcje w poruszaniu się? Zaskakujące słowa Szumowskiego
  2. Smutne, mama ujawniła, co siostry robiły z Kacperkiem. Ciężko powstrzymać łzy
  3. Nie żyje legendarny muzyk, miał koronawirusa. Cały świat zamarł

Niewierny mąż

Kobieta swoim wyznaniem podbiła serca internautów, a nagranie stało się prawdziwym hitem sieci. Niewierny mąż ujrzał światło dzienne w dość nietypowym stylu, a zdradzona żona, dzięki wybitnemu poczuciu humoru i ironii zyskała wielu fanów

ZOBACZ NAGRANIE:

@dman2610Yoooooo ##foyou ##foryoupage♬ original sound – dman2610

 Kobieta postanowiła zdradzić, co takiego zrobił jej mąż. Zrobiła to w wyjątkowy sposób. 

ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.