Megan Markle i książę Harry wzbudzili ogromne zamieszanie, podejmując dedycję o tym, żeby odejść od Rodziny Królewskiej. Wiedzieliśmy, że to pociągnie za sobą konsekwencje, jednak mało kto przewidział, jak poważne one będą. Teraz dowiadujemy się, że nie tylko nie będą mogli używać swoich tytułów, ale i stracą majątek. 

Rodzina Królewska zawsze ma na sobie oczy całego świata, jednak mało kiedy przyglądano się jej tak dokładnie jak teraz. Pałac Buckingham poinformował opinię publiczną, jakie zmiany zajdą od teraz w życiu księcia Harry’ego i Meghan Markle. Będą teraz żyli zupełnie inaczej, jak sobie z tym poradzą?

Meghan Markle i książę Harry zapłacą podatnikom

Jedna ze zmian, jaka zajdzie w ich życiach, to konieczność zapłacenia 2,4 milionów funtów, czyli ponad 11 milionów złotych za Frogmore Cottage, który do tej pory utrzymywany był z pieniędzy podatników. W ten sposób miejsce to pozostanie ich domem na czas, gdy będą przebywać w Wielkiej Brytanii. 

Odejście z Rodziny Królewskiej oznacza również, że nie będą już dłużej otrzymywać pensji z pieniędzy publicznych za pełnienie obowiązków należnych członkom Rodziny Królewskiej, zrezygnują też z brania udziału w związanych z tymi spotkaniami, również tymi związanymi z kwestiami wojskowymi. Meghan i Harry nie będą też w swoich działaniach już dłużej reprezentować królowej.

Wciąż członkowie rodziny

Królowa podkreśliła, że pomimo tego, że Meghan Markle i Harry nie są już dłużej członkami Rodziny Królewskiej, oni i ich syn wciąż będą dla niej ukochaną rodziną. Monarchini oznajmiła w publicznym oświadczeniu, że jest zadowolona z tego, w jaki sposób udało się dojść do porozumienia we wszystkich tych kwestiach.

Jako że nie będą należeć już do Rodziny Królewskiej, Meghan Markle i Harry nie będą dłużej posługiwać się oficjalnie swoimi tytułami, którymi do tej pory ich przedstawiano.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan Markle
fot.eastnewsa.pl/ EA

Meghan i Harry stracą majątek.

Prince Harry, the Duke of Sussex and Meghan, the Duchess of Sussex viist Canada House to meet the Canadian High Commissioner and staff to thank them for the hospitality and support they received during their recent stay in Canada Pictured: Prince Harry,the Duke of Sussex and Meghan,the Duchess of Sussex World Rights,

Nie mogą już używać tytułów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Mężczyzna wsiadł do taksówki i powiedział jedynie: ,,Szybko na Pragę, moja dziewczyna umarła”
  3. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża
  4. Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. ,,Pani Gadżet ma powód do świętowania
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: bbc.com

Poprzedni artykułGotując rosół, wrzucasz mięso do gorącej wody? Zastanów się dwa razy, to nie jest dobry sposób
Następny artykułGwiazda M jak miłość miała koszmary i nie mogła jeść, wszystko przez rolę w serialu. Scenarzyści przesadzili?
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego