Meghan Markle w ostatnim czasie skradła uwagę mediów oraz ludzi na całym świecie. Nie obyło się bez problemów, których dostarczała jej rodzina, próbując w każdy możliwy sposób upokorzyć księżna Sussex. Nie sposób zauważyć podobieństwa między historią Meghan a księżnej Monako – Grace Kelly. Co prawda jest to tragiczna postać, jednak zdarzenia w ich historiach są bardzo podobne. Czy księżna Sussex to nowa Grace Kelly? 

Od książęcego ślubu minął już ponad miesiąc, a Meghan Markle wciąż wzbudza ciekawość wielu ludzi. Jej historia jest z pewnością intrygująca, ale i smutna, biorąc pod uwagę to, w jaki sposób zachowywała się rodzina Meghan przed ślubem z księciem Harrym. Choć na razie miłość Meghan i Harrego jest szczęśliwa, to nasuwa się pytanie: czy księżna Sussex, patrząc na jej wcześniejsze życie, nie stanie się więźniem królewskiej rodziny i ich obyczajów? Meghan nie ma idealnej opinii, jednak swoją naturalnością skradła serca milionów ludzi na całym świecie. Co łączy Meghan i historyczną piękność Grace Kelly?

Grace Kelly – negatywny obraz ojca

Życie Grace Kelly z pewnością nie należało do szczęśliwych. Zakochana bez pamięci w kinie Grace, zmieniła całkowicie swoje życie, aby prowadzić smutny byt u boku mężczyzny, który nie doceniał tego, jaką kobietę ma u swego boku. Za Kelly szaleli wszyscy mężczyźni, jednak ona nie potrafiła ustabilizować swoich uczuć. Rzucała się w ramiona starszych, często zimnych i zepsutych mężczyzn. Mówi się, że zachowanie Kelly było spowodowane tym, jak zachowywał się jej ojciec, który nie był dla niej nigdy wsparciem i postrzegał swoją córkę w bardzo negatywny sposób. Choć była kobietą niezależną, która osiągnęła w sferze zawodowej naprawdę wiele, nigdy nie zyskała sympatii swego ojca.

Jako mała dziewczynka, Grace uwielbiała teatr, dlatego jej ulubioną zabawą były przedstawienia z udziałem lalek, których rolę odgrywała, zmieniając swój ton głosu. Jak dziecko, Kelly uczęszczała również na lekcje baletu, jednak kiedy urosła do 170 cm porzuciła taniec, na rzecz aktorstwa, w którym osiągnęła ogromne sukcesy. Grace popadła w bardzo negatywne dążenie do ideału, który powstał w głowie jej ojca. Choć była docenianą i piękną aktorką, ciągle nie była w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Nie mogła liczyć na wsparcie, ale również ojcowską miłość i nawet kiedy odnosiła spektakularne sukcesy, jej ojciec w bardzo oschłych słowach, skomentował jej odebranie Oscara.

– No cóż, z czwórki moich dzieci, z nią wiązałem najmniejsze nadzieje, a zdaje się, że na starość to ona będzie mnie utrzymywać – powiedział w rozmowie z dziennikarzem po odebraniu przez córkę nagrody.

Grace Kelly łamała serca mężczyzn

Grace cieszyła się niesamowitym powodzeniem u mężczyzn. Pierwsze oświadczyny odbyły się, kiedy Kelly miała zaledwie 15 lat. Była świadoma swojej urody oraz seksapilu, dlatego pozwalała sobie na ciągłe flirty, które skutkowały tym, że zawsze otaczali ją zakochani mężczyźni. Rodzice Grace, co ciekawe, zachęcali ją do tego, aby w ten sposób walczyła o uwagę, przez co nie mogła zaznać szczęścia w miłości, a jej romanse kończyły się jako przygoda.

Przez fatalny obraz swego ojca, aby uciec od negatywnych emocji i poczuć silne ramie mężczyzny, Grace wdawała się w romanse ze starszymi mężczyznami. Niestety nie byli w stanie dać jej szczęścia, a jedynie na chwilę uspakajali zszargane emocje. Pierwszym partnerem Kelly był starszy, żonaty mężczyzna, który okazał się tragicznym wyborem i nie uszanował uczuć młodziutkiej i pięknej, aspirującej aktorki. Kolejnym mężczyzną, do którego należało serce Grace, był kolega jej ojca, z którym nie ułożyła sobie życia. Kelly wpadła w pułapkę negatywnych uczuć, których skutkiem było stracone dziewictwo jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Wdała się w romans z mężem swojej najlepszej przyjaciółki, rujnując tym samym jej życie. Grace nigdy nie powiedziała, czym się wtedy kierowała i jak czuła się z tym, że zawiodła jedną z najbliższych osób.

Miłości Grace Kelly z ekranów

Grace Kelly była istną pięknością, dla której głowę straciło wielu mężczyzn. Mówi się, że miłością darzył ją prezydent Ameryki – Joe Kennedy, który przyjaźnił się z jej ojcem i podobnie jak on, miał słabość do pięknych i młodych kobiet. Do tej pory nie wiadomo, czy Grace i Kennedyego łączyło coś więcej i czy kiedykolwiek doszło do intymnych chwil.

Grace w 1947 roku rozpoczęła naukę w American Academy, gdzie robiła wszystko, aby swoje marzenia zamienić w rzeczywistość. Właśnie tam wdała się w romans, niestety znów z żonatym mężczyzną. Przed tą negatywną relacją uchronił ją brat, który publicznie ośmieszył jej starszego partnera na oczach całej rodziny. Wtedy zakończył się kolejny, nieudany związek.

Grace Kelly i jej relacje zawodowo-miłosne

Choć Kelly była kobietą niezależną i pewną siebie, to swoje uczucia lokowała w mężczyznach, którzy pomagali jej nie tylko na złamane serce, ale i sprawy zawodowe. Dzięki temu, jako pierwsza aktorka z uczniów trafiła na Broadway, gdzie zachwyciła swoją osobą producenta, który nie szczędził nad jej osobą zachwytu.

Po tych wydarzeniach Grace wdała się w romans z najprzystojniejszym w tych czasach Alem Khana, który po związku z Kelly wyszedł za Ritę Heyworth. Kariera Grace nabrała zawrotnego tempa, a ona sama stała się ikoną stylu i klasy. Zakochała się z wzajemnością w Garym Cooperze, który był od niej 30 lat starszy, jednak nie był w stanie oprzeć się jej wdziękom. Co ciekawe, w tym samym czasie prowadziła emocjonujący romans z Zinemannem, a panowie o sobie wiedzieli i zupełnie nie przeszkadzał im fakt, że muszą dzielić się piękną Grace.

Grace Kelly – historia nieszczęśliwej miłości

Kiedy Grace była na wyżynach kariery, w wieku 27 lat, pojawiła się na festiwalu w Cannes. Tam zakochała się kolejny raz bez pamięci i tego samego roku wyszła za mąż za księcia Monako, co okazało się jedną z najgorszych decyzji w jej życiu, a los nie był dla niej życzliwy.

Choć Grace w swoich romansach była bardzo dyskretna, jej matka postanowiła wyjawić skrywane przez córkę tajemnice. Przed ślubem z poznanym w Cannes księciem Monako, wyjawiła prawdę na temat życia prywatnego i licznych romansów ze starszymi, żonatymi mężczyznami, swojej córki. Po raz pierwszy na jaw wyszedł wtedy romans Kelly, który był ogromną tajemnicą, z aktorem – Rayem Millandem. Jego żona postawiła mu zarzuty o rozwiązłość małżeńską, jednak ich uczucie przetrwało i powrócili do wcześniejszej relacji.

Kiedy doszło do ślubu z księciem – Rainierem, okazało się, że ich miłość, to fikcja. Grace zrozumiała, że bardzo tęskni za swoim wcześniejszym życiem, a miłość do aktorstwa zawsze będzie się w niej tliła. Rainer często miał napady wściekłości, które wyładowywał na pięknej Kelly, a ona wykazywała się opanowaniem i dzielnie znosiła humory męża. Grace nie znała francuskiego, przez co miała istotne problemy z komunikacją, a do tego teściowie nie byli zadowoleni z miłosnego wyboru księcia.

Tragiczna śmierć księżnej Monako

Media przedstawiły Grace w bardzo negatywny sposób, przez co zyskała złą opinię i nie uchodziła za wzór. Po trzech miesiącach od ślubu, na jaw wyszedł romans męża Kelly, który nie adorował jej w taki sposób, jak dotychczasowi mężczyźni. Grace otwarcie wyznała, że w małżeństwie nie była szczęśliwa, a jej życie przypominało więzienie, którym był dla niej pałac. Kelly znów zaczęła romansować i oddawała się w ramiona kolejnych mężczyzn. Grace była bardzo zaangażowana w akcje charytatywne. Założyła fundację oraz organizację, która wspierała początkujących artystów.

14 września 1982 zmarła w wypadku samochodowym. Grace jechała wraz z 17-letnią córką Stefanią i nagle straciła panowanie nad pojazdem. Specjaliści podejrzewali, że Kelly miała atak apopleksji, w wyniku którego doszło do wypadku. Choć księżna Monako trafiła do szpitala, jej mózg został nieodwracalnie uszkodzony, a książę następnego dnia od wypadku podjął decyzję o odłączeniu Grace od aparatury, która podtrzymywała jej życie.

Meghan Markle nową Grace Kelly?

Trudno nie zauważyć wielu podobieństw między piękną Meghan Markle i Grace Kelly. Księżna Sussex, od kiedy świat dowiedział się o zaręczynach z księciem Harrym, zmaga się z bardzo złą opinią, którą w dużej mierze może zawdzięczać swojej rodzinie. Meghan Markle została obrażona przez brata, siostrę, a także ojca, który zdradził szczegóły ślubu, przekładając pieniądze nad dobro swojej córki.

Siostra Meghan, aby nie pozostawić złudzeń, że są rodziną, przed wywiadem zmieniła nazwisko na Markle. Następnie publicznie upokorzyła swoją siostrę, opowiadając szczegóły z intymnego życia księżnej. Brat Meghan, aby nie być w cieniu siostry, napisał list do księcia Harrego, w którym odradzał mu związku z przyszłą księżną.

Meghan Markle również porzuciła aktorstwo, a jej życie, które prowadziła przed związaniem się z księciem Harrym, komentowane jest jako rozwiązłe. Meghan Markle ma na swoim koncie wiele scen w filmach, które były bardzo erotyczne, co na każdym kroku było jej wytykane. Warto zaznaczyć, że księżna Sussex jest rozwódką. Do 2013 roku była żoną producenta filmowego – Trevora Engelsona. Jej postać wzbudzała wiele kontrowersji, a na jaw wychodziły coraz to nowsze fakty z jej życia prywatnego, z którymi musiała się zmagać.

Pałac Kensington dba o dobre imię księżnej Sussex

Światło dzienne ujrzały nagie zdjęcia Meghan Markle, a mroczne tajemnice dotyczące jej rodziny były szeroko komentowane. Trzeba przyznać, że księżna Sussex nie mogła w spokoju cieszyć się przygotowaniami do ślubu, ponieważ media ciągle drążyły temat jej osoby. Zaczęto komentować życie Meghan, która jako aktorka nie stroniła od imprez oraz bankietów.

Pałac Kensington wydał nawet oświadczenie, aby media przestały prześladować Meghan Markle. Wtedy uaktywniła się jej rodzina, która postanowiła wyjawić wszystkie tajemnice księżnej Sussex.

Mehan Markle angażuje się w akcje społeczne, a także należy do ruchu feministycznego. Jako księżna Sussex pojawiła się na liście najbardziej wpływowych kobiet. Dzięki funkcji księżnej, którą obecnie pełni, ma walczyć o prawa kobiet i wzmacniać ich pozycję na całym świecie. Meghan zapowiedziała również, że chce być aktywna i wspierać w walce z chorobami cierpiące dzieci. Czy Meghan Markle, tak jak Grace Kelly, stanie się więźniem królewskich zwyczajów oraz pałacu i zatęskni za pasją do aktorstwa?

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poznaj NAJBOGATSZĄ parę show-biznesu. Beyonce i Jay-z
  2. 6 pozycji seksualnych dla niego
  3. Zła wiadomość o Ewie Bem. Już jej nie zobaczymy na scenie

Źródło: tvn24.pl, bliss.natemat.pl