Meghan Markle, to kobieta, która swoją osobą wywołała sporo skandali. Przyszła księżna właśnie przygotowuje się do najważniejszego dnia w jej życiu, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planami. Zdrowie jak wiemy, bywa kruche i o tym przekonała się Meghan oraz książę Harry. Ich najbliższa osoba miała zawał serca. 

Choć ślub jest najważniejszym dniem w życiu, to Meghan może naprawdę mieć smutne wspomnienia. Przyszłą księżnę do ołtarza miał prowadzić ojciec, który nagle przeszedł zawał serca. Czy nagła choroba zrujnuje plany młodej pary?

Meghan Markle pogrążona w smutku

Choć ojciec Meghan od dawna nie ułatwiał jej życia, to wydawać by się mogło, że już wszystko było na dobrej drodze. Po skandalu z paparazzim, któremu sprzedał zdjęcia z przygotowań, ojciec Meghan czuł ogromny wstyd. Zdawał sobie sprawę, że postąpił źle i wcale nie wpłynęło to pozytywnie na jego wizerunek.

Thomas Markle mocno przeżył to, co wyrządził swojej córce. Wiedział, że przysporzył jej nie tylko zmartwień, ale i wstydu. Być może właśnie nerwy i stres spowodowane tymi zdarzeniami doprowadziły mężczyznę do nagłego załamania zdrowia. Ojciec Meghan przeszedł zawał i nadal odczuwa silne bóle w klatce piersiowej.

– To niesamowicie osobisty moment dla panny Markle, na kilka dni przed jej ślubem. Ona i książę Harry kolejny raz proszą o zrozumienie i szacunek dla pana Markle w tej trudnej sytuacji – czytamy w oświadczeniu wydanym przez pałac Kensington.

Przez nieszczęśliwe zdarzenie ceremonia nie będzie wyglądała tak, jak młoda para to sobie zaplanowała. Ojciec Meghan nie jest w stanie zaprowadzić ją do ołtarza. Istnieje prawdopodobieństwo, że zrobi to matka Meghan – Doria Regland. Z pewnością dla zakochanych to bardzo trudne chwile, tym bardziej, że do ślubu pozostały zaledwie cztery dni, a książę Harry nie miał przyjemności poznać swojego przyszłego teścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Olszówka upadła na samo dno. Tragiczna historia aktorki
  2. Krychowiak pozuje z damską torebką za 40 tys. „Torba JAK BABA”
  3. 50-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! I pokazała się całkiem nago [ZDJĘCIE]

Źródło: pikio.pl