Mężczyzna w 2001 roku brutalnie zamordował ukochaną znanego aktora w jej własnym domu. Po 18 latach ma usłyszeć wyrok, ława przysięgłych domaga się kary śmierci. Gwiazdor złożył zeznania kilka miesięcy temu i oczekuje na sprawiedliwą decyzję sądu. Jego ukochana miała zaledwie 21 lat, a jej tragedia wstrząsnęła całym Los Angeles.

Ashton Kutcher i Ashley Ellerin mieli spotkać się 21 lutego 2001 roku. Niestety, tuż przed wizytą aktora pewien mężczyzna zabił jego ukochaną, a jej ciało zmasakrował. Wszystko wskazuje na to, że młoda kobieta nie była jego jedyną ofiarą. Po blisko 19 latach usłyszy wyrok skazujący.

Mężczyzna zabił ukochaną Ashtona Kutchera

Ashton Kutcher i Ashley Ellerin i poznali się w jednym z nocnych klubów, gdzie młoda kobieta była tancerką. 21-latka i aktor byli w sobie bardzo zakochani i planowali wspólną przyszłość. Niestety, spełnienie marzeń nie było im dane. W maju gwiazdor złożył zeznania i opowiedział, co widział tragicznego wieczora. Ashton i Ashley byli umówieni, jednak około godziny 20.20 aktor zadzwonił i poinformował, że się spóźni. Jego ukochana odpowiedziała, że właśnie wyszła spod prysznica i suszy włosy. Kolejnego telefonu nie zdążyła odebrać.

mężczyzna
thesun.co.uk

Gdy gwiazdor przybył na miejsce, drzwi były zamknięte, a on uznał, że kobieta była zła z powodu jego spóźnienia i wyszła z koleżanką. Przez okno dostrzegł czerwoną plamę, jednak założył, że było to wino. Ciało Ashley znalazła jej współlokatorka. Sprawcą okazał się Michael Gargiulo, który podkochiwał się w swojej ofierze. Mężczyzna zadał jej 47 ciosów nożem. Zwłoki były poćwiartowane, a głowa była oddzielona od tułowia. Podczas śledztwa został oskarżony o dwa inne morderstwa i jedno usiłowanie zabójstwa. Ostateczną decyzję sąd podejmie w lutym.

Z kim był Ashton Kutcher?

Ashton Kutcher był z wieloma pięknymi i znanymi kobietami. W latach 90. spotykał się z Monet Mazur, która jest urodzoną w Los Angeles aktorką. Ich drogi skrzyżowały się ponownie w 2002 roku, gdy oboje pracowali na planie filmu Nowożeńcy. Kolejną partnerką aktora była gwiazda kina January Jones. Po rozstaniu związał się z aktorką i modelką Ashley Scott, jednak ich relacja również nie przetrwała. Później spotykał się z aktorkami Brittany Murphy i Amy Smart.

mężczyzna
thesun.co.uk

W 2003 roku Ashton Kutcher zakochał się w starszej o 16 lat aktorce Demi Moore. Po dwóch latach para zawarła związek małżeński, który przetrwał sześć lat. Powodem rozstania miały być zdrady aktora, które Demi opisała w swojej autobiografii. Od 2012 roku Ashton jest związany z Milą Kunis, mają razem dwójkę dzieci: 5-letnią córkę Wyatt i 3-letniego syna Dimitriego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułFryzury do sukienki bez dekoltu. 4 najpiękniejsze uczesania
Następny artykułAnna Lewandowska dała przepis na wodę. To lepsze niż pomidorki z cebulą
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.