Mężczyzna przegrał walkę z chorobą i zmarł na nowotwór. Wierny przyjaciel, który towarzyszył swojemu panu w zdrowiu i chorobie, nie był w stanie żyć bez niego i zmarł 15 minut po nim. Bliscy podwójnie odczuli ten cios. 

U Stuarta Hutchinsona zdiagnozowano guza mózgu w 2011 roku. Mężczyzna nie poddawał się jednak i walczył z chorobą. Miał nawet w pewnym momencie szansę na wyzdrowienie. Tym straszniejsza było jego tragedia, gdy dowiedział się o remisji choroby. Atak bólu przerwał jego wakacje w Hiszpanii i kiedy w szpitalu został poinformowany, że jego nadzieje były płonne, załamał się.

Mężczyzna przegrał walkę z rakiem

Stuart jak najszybciej udał się po diagnozę, najprawdopodobniej chcąc wykluczyć tę właśnie możliwość. Niestety jego najgorsze przypuszczenia sprawdziły się — nowotwór zaatakował kości, między innymi miednicę. Zostało mu tylko kilka miesięcy życia. Mężczyzna przeżywał z pewnością niezwykle ciężkie chwile po tak strasznej diagnozie. Cios był szczególnie silny, ponieważ myślał, że już wygrał tę walkę. 

Wierny pies zmarł chwilę po właścicielu

Poza kochającą dziewczyną i rodzicami Stuart mógł liczyć w tych trudnych dniach z jeszcze jednej strony. Jego wierny pies Nero, buldog francuski, z którym mężczyzna był szczególnie związany, towarzyszył mu w ostatnich chwilach.

Z pewnością można powiedzieć, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Psy kochają bezwarunkowo i kompletnie, czego Nero był najlepszym przykładem. Pomimo że jego zdrowie wydawało się zupełnie w porządku, Nero odszedł zaledwie 15 minut po Stuarcie, co zaszokowało rodzinę. Przez weterynarza zostali poinformowani, że Nero miał złamany kręgosłup. Czy pies mógł wyczuć nadchodzącą śmierć? Czy ukrywał swoje własne cierpienie, by nie zasmucać dodatkowo pana?

Po wszystkim matka Stuarta powiedziała w jednym z wywiadów:

– Stuart miał trzy psy, ale on i Nero byli szczególnie związani. Weterynarze powiedzieli nam, że jego kręgosłup jest złamany. Ale wcześniej wszystko było w porządku. 

Jak pięknie świadczy to o uczuciach i inteligencji zwierząt. Aż nie chce się wierzyć, że niektórzy uważają je za bezrozumne!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna
popularne.pl

Nero ze swoim panem.

mężczyzna
popularne.pl

Stuart z ukochaną.

mężczyzna
popularne.pl

Nero i Stuart byli nierozłączni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Mężczyzna pokazał zdjęcie ze swoim psem, przed i po służbie wojskowej. Wzruszające to mało powiedziane
  3. Lwy rzuciły się na żyrafę. Zwierzę broniło się przez 5 godzin, zdjęcia wywołały burzę
  4. Golden retriever z przeraźliwą nadwagą. Właścicieli zaprowadzili go do weterynarza, chcieli go uśpić
  5. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  6. Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy z bliska zobaczył jego ogon, ogarnęła go trwoga

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułDominika Gwit w wyjątkowej sesji z mężem. Aktorka w stylizacji pin up wygląda obłędnie
Następny artykułSpacerował brzegiem morza z dziećmi. Znalazł butelkę, a w niej tajemniczą wiadomość sprzed 50 lat
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego