Michał Szpak, po wielkiej batalii, jaka toczyła się na oczach internautów i jego fanów, w końcu może odetchnąć z ulgą. Choć na ostatniej prostej nie zabrakło zawirowań i na jaw wyszły fakty, z których nie wszyscy zdawali sobie sprawę, w końcu wszystko wróciło do normy. Artysta z pewnością długo czekał na ten dzień.

Pod koniec lipca Michał Szpak otrzymał prawdziwy cios w serce, co na własnej skórze odczuli również fani artysty. Właśnie wtedy z YouTube’a, a także pozostałych serwisów streamingowych zniknęły jego doskonale znane utwory. Wielu obawiało się, że to już koniec kariery Michała Szpaka, na szczęście ich scenariusze nie doszły do skutku. 

Michał Szpak odetchnął z ulgą

W sprawie dramatu Michała Szpaka z dnia na dzień pojawiały się nowe informacje. Jak się okazało, powodem całej afery było posunięcie, które Michał Szpak wykonał wraz z początkiem 2020 roku – zmiana menadżera. Poważna decyzja miała jeszcze poważniejsze konsekwencje, z których nie wszyscy zdawali sobie sprawę, a z internetu zniknęły hity, które muzyk nagrał będąc pod opieką poprzedniego menadżmentu

Jak się okazało, artysta mógł wykonywać swoje najsłynniejsze hity tylko za zgodną poprzedniej agencji, co nie jest łatwą sprawą, i co zdaniem wielu było nie do pomyślenia. Choć dziś sprawa wydaje się już wyjaśniona, a Michał Szpak i jego fani odetchnęli z ulgą, oświadczenie, które w międzyczasie ukazało się w mediach, wywołało zdziwienie wielu osób.

  1. Niebezpieczny trend wśród zakochanych. Robią sobie krzywdę w imię miłości? Wstrząsające zdjęcia zalały internet
  2. Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

Utwory Michała Szpaka wróciły do sieci

Choć zachowanie poprzedniej agencji wywołało w internautach złość, oświadczenie, które nagle pojawiło się w mediach, wszystko wyjaśniło.

– Apelujemy natomiast, aby Pan Maciej Durczak  (menadżer Szpaka – przyp. redaktora) umożliwił swojemu Artyście wykonywanie piosenek, z których zasłynął i których chce słuchać publiczność, a to naprawdę jest proste – czytamy w oświadczeniu.

– Wystarczy wreszcie wystąpić o licencję i zapłacić twórcom należne wynagrodzenie za korzystanie z ich piosenek. Bo to są piosenki ich, a nie Michała Szpaka, który je pięknie wykonywał i może wykonywać nadal – wyjaśnił menadżment, domagając się od nowego menadżera Michała Szpaka, Macieja Durczaka, przeprosin. 

Wygląda jednak na to, że wszystko skończyło się pomyślnie, bo piosenki, z których zasłynął Michał Szpak, ponownie pojawiły się w internecie. Gratulujemy dojścia do porozumienia!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 Michał Szpak
Fot. Michał Szpak, Facebook

Michał Szpak i jego fani w końcu mogą odetchnąć z ulgą. W sieci znów pojawiły się jego słynne piosenki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie poinformowało, tragiczne wieści. Był ulubieńcem widzów, nie żyje
  2. Chciał się oświadczyć ukochanej. Po chwili stało się niewyobrażalne, wszyscy zamarli
  3. Mandaryna choruje na nieuleczalną chorobę. Jej życie wywróciło się do góry nogami, niszczy ją od środka
  4. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i osłupiała. Było o krok od tragedii
  5. Jest nieziemski sposób. Możesz uprawiać borowiki w domu, kosmiczne zbiory zachwycą każdego

źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

 

Poprzedni artykułWidzowie TVP przecierali oczy ze zdumienia, co ona na siebie założyła? Dziennikarka nie wytrzymała, mocne słowa
Następny artykułJak naturalnie rozjaśnić włosy?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.