Mama zauważyła, że jej syn na zdjęciach zawsze wychodzi w ten sam, dziwny sposób. Za każdym razem światło lampy było odbijane przez lewe oczko chłopca, kiedy drugie dawało tzw. efekt czerwonych oczu. 22-letnia Lauren z Anglii zwróciła na to uwagę lekarzom. Po miesiącach badań okazało się, że chłopiec cierpi na ciężki do wykrycia nowotwór złośliwy. 

Mama tego chłopca przeżywa dramat. Jej malutkie dziecko ma złośliwy nowotwór – siatkówczaka, który na domiar złego zaatakował oba oka, o czym dowiedziała się dopiero po kilku miesiącach badań.

Mama uratowała życie synka

Lauren Barker z Wielkiej Brytanii zauważyła, że jej dziecko już od jakiegoś czasu wychodzi dziwnie na zdjęciach. Jego jedno oko błyszczało na fotografiach, a drugie wykazywało się wszystkim znanym efektem czerwonych oczu. Mama postanowiła zwrócić uwagę lekarzom na to, co zaobserwowała i być może tylko dzięki temu uratowała życie chłopca.

Kiedy chłopczyk miał roczek, lekarzom po wielu miesiącach badań udało się ustalić, że Frankie cierpi na wewnątrzgałkowy nowotwór złośliwy oka – siatkówczaka obustronnego. Dramat tej kobiety to przykład na to, że nawet najmniejsze szczegóły mogą okazać się ważne, jeśli chodzi o życie dziecka.

  1. Magda Gessler ma sobowtóra? Do sieci trafiło zdjęcie, wiemy kim jest tajemnicza kobieta
  2. Dzisiaj wszyscy czekali na wiadomości Ministerstwa Zdrowia. W końcu się pojawiły, są kolejne ofiary epidemii w Polsce
  3. Niewyobrażalna tragedia, znaleziono dwa ciała. Na miejscu pracuje policja

Chłopiec zmaga się z nowotworem

Jak podaje Fakt, siatkówczak zaatakował już oba oczka chłopca i pomimo że od razu po diagnozie, lekarze podjęli leczenie, nie wiadomo, czy uda się uratować lewe oko chłopca. Mama, mimo tego, że jej syn przeszedł już chemio- i krioterapię, a także zabiegi z użyciem lasera, nadal walczy o życie syna. Jeśli nowotwór będzie postępował, czeka ich najgorsze. 

Mama chłopca, która zauważyła leukokorię, czyli biały refleks na zdjęciach, być może uratowała chłopcu życie. Według Faktu brytyjskie media informują, że w wypadku siatkówczaka nie jest łatwo go wykryć. Rodzina miała więc szczęście, gdyż kluczową rolę w tym wypadku gra czas. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
Fot. instagram.com

Chłopcu na zdjęciach dziwnie świeciły się oczy.

mama
Fot. instagram.com

Okazało się, że jest to objaw złośliwego nowotworu.

mama
Fot. instagram.com

Mama uratowała chłopcu życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kornelia umierała w wykopanym dole. Nowe ustalenia w sprawie, którą żyje cała Polska
  2. Dobra wiadomość o 1000+ dla turystów. Polacy mają powód do radości
  3. Czy kobiety w ciąży powinny mieć dostęp do bezpłatnych leków?
  4. Spektakularna oferta w Pepco. Można ubrać się za kilka złotych, ale tylko do konkretnej daty
  5. Jurorka „Tańca z Gwiazdami” potwierdziła doniesienia. Teraz cała Polska zna prawdę
  6. Niewiarygodny skandal. Radny chce „utylizować bezdomne zwierzęta”

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułŻeby nie narażać rodziny pan Karol zamieszkał w domku na działce. Wtedy zaatakowali nieznani sprawcy
Następny artykułKto zbierał kauczuki? Największa atrakcja na każdym podwórku
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.