Mama zauważyła, że jej syn na zdjęciach zawsze wychodzi w ten sam, dziwny sposób. Za każdym razem światło lampy było odbijane przez lewe oczko chłopca, kiedy drugie dawało tzw. efekt czerwonych oczu. 22-letnia Lauren z Anglii zwróciła na to uwagę lekarzom. Po miesiącach badań okazało się, że chłopiec cierpi na ciężki do wykrycia nowotwór złośliwy. 

Mama tego chłopca przeżywa dramat. Jej malutkie dziecko ma złośliwy nowotwór – siatkówczaka, który na domiar złego zaatakował oba oka, o czym dowiedziała się dopiero po kilku miesiącach badań.

Mama uratowała życie synka

Lauren Barker z Wielkiej Brytanii zauważyła, że jej dziecko już od jakiegoś czasu wychodzi dziwnie na zdjęciach. Jego jedno oko błyszczało na fotografiach, a drugie wykazywało się wszystkim znanym efektem czerwonych oczu. Mama postanowiła zwrócić uwagę lekarzom na to, co zaobserwowała i być może tylko dzięki temu uratowała życie chłopca.

Kiedy chłopczyk miał roczek, lekarzom po wielu miesiącach badań udało się ustalić, że Frankie cierpi na wewnątrzgałkowy nowotwór złośliwy oka – siatkówczaka obustronnego. Dramat tej kobiety to przykład na to, że nawet najmniejsze szczegóły mogą okazać się ważne, jeśli chodzi o życie dziecka.

  1. Od dziś do 25 sierpnia wszystkich w Polsce obowiązuje zakaz. Wczoraj wieczorem Rada Ministrów podjęła decyzję
  2. Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieni

Chłopiec zmaga się z nowotworem

Jak podaje Fakt, siatkówczak zaatakował już oba oczka chłopca i pomimo że od razu po diagnozie, lekarze podjęli leczenie, nie wiadomo, czy uda się uratować lewe oko chłopca. Mama, mimo tego, że jej syn przeszedł już chemio- i krioterapię, a także zabiegi z użyciem lasera, nadal walczy o życie syna. Jeśli nowotwór będzie postępował, czeka ich najgorsze. 

Mama chłopca, która zauważyła leukokorię, czyli biały refleks na zdjęciach, być może uratowała chłopcu życie. Według Faktu brytyjskie media informują, że w wypadku siatkówczaka nie jest łatwo go wykryć. Rodzina miała więc szczęście, gdyż kluczową rolę w tym wypadku gra czas. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mama
Fot. instagram.com

Chłopcu na zdjęciach dziwnie świeciły się oczy.

mama
Fot. instagram.com

Okazało się, że jest to objaw złośliwego nowotworu.

mama
Fot. instagram.com

Mama uratowała chłopcu życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. „Usłyszałem przeraźliwy krzyk dziecka”. TVN przekazał porażającą wiadomość
  3. Gwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci
  4. Mężczyzna na wózku przyłapany na okropnym czynie. Monitoring ujawnił całą prawdę
  5. Pilne ostrzeżenie GIS. Salmonella w uwielbianym przez Polaków produkcie

Źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Jest ostateczna decyzja MEN w sprawie uczniów. Właśnie przekazano informacje
Następny artykułMandaryna choruje na nieuleczalną chorobę. Jej życie wywróciło się do góry nogami, niszczy ją od środka
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.