Michał Szpak uznawany jest za jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Charyzmatyczny artysta niejednokrotnie podkreślał, że krytyka kierowana w jego kierunku dotyczy przede wszystkim wyglądu, a nie umiejętności wokalnych. W ostatnim czasie na swoim Instastories pokazał, co napisała pod jego zdjęciem jedna z gazet. 

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak jest jednym z najbardziej kolorowych, a jednocześnie kontrowersyjnych polskich wokalistów, co niestety nie wszystkim przypada do gustu. Artyście udało się nawet osobiście dotrzeć do publikacji, napisanej przez pewną gazetę. Wokalista został oskarżony o najgorsze. Co ciekawe, tym razem krytyka dotyczyła nie tylko jego wyglądu!

Michał Szpak został skrytykowany na łamach gazety 

Pomimo tego, że początkowo uwielbiany przez Polaków wokalista został mocno dotknięty przez słowa, które przeczytał, po pewnym czasie nabrał jednak dystansu i zaczął śmiać się ze słów, które padają w publikacji. 

– Polski wokalista Michał Szpak, piosenkarz amator, który mógł się stać popularny głównie dlatego, że stylizuje się na kobietę. Dłońmi z wymalowanymi na czarno paznokciami imituje rogi szatana – w taki sposób rozpoczyna się obraźliwy komentarz odnaleziony w starej gazecie.

Następnie napisane jest, że gest ten prawdopodobnie wywodzi się od popularnego w satanistycznych kręgach demona Mednesa. Przedstawiany był on jako rogaty kozioł, będący równocześnie płci męskiej i żeńskiej.

To nie pierwszy raz kiedy go to spotyka

Dodajmy jeszcze, że krzywdząca opinia na temat Michała Szpaka dotyczyła stylizacji, w której pojawił się na premierze filmu Jesteś bogiem we wrześniu 2012 roku. To nie pierwszy raz kiedy wokalista spotyka się z oskarżeniami, iż rzekomo jest satanistą. Kiedyś zarzucił mu to nawet ksiądz

– Śpiewałem kolędy w kościele, w katedrze, i ksiądz powiedział, że jestem satanistą, bo mam wytatuowany krzyż do góry nogami, gdzie nie miał świadomości, jakie ten krzyż ma dla mnie znaczenie – wyjawił mężczyzna w piśmie Pani

Podobne oskarżenia padły również po jego występie na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Dziś artysta nie przejmuje się już takimi komentarzami i wyraża siebie bez kompromisów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Michał Szpak został oskarżony o najgorsze.

Michał Szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Publikacja pojawiła się w jednej z gazet. 

Michał Szpak
instagram.com @michal_szpakofficial

Odważna opinia dotyczyła jednej ze stylizacji. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mama Andrzeja Dudy zdradziła, jakie prezenty robi Prezydent. Ma zaskakującą zasadę, którą zawsze się kieruje
  4. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł w wyniku poważnego wypadku
  5. Syn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Pójdzie w ślady mamy?
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?
Poprzedni artykułZostawiła 35 kociąt w lesie na pewną śmierć. Sędzia wymierzył jej adekwatną karę
Następny artykułMatka zamarzała w domu bez ogrzewania. Robiła wszystko, by uratować dzieci. Jedno zdjęcie mówi więcej niż milion słów
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.