Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie swojego najmłodszego synka – Falco Amadeusa. Pod uroczym kadrem, który z pewnością skradł serca wszystkim jego obserwatorów, pojawił się jednak niezwykle przykry wpis. Muzyk napisał: Nigdy nie będziesz błagać o miłość, jak kiedyś twój ojciec.

Michał Wiśniewski ma za sobą trudne doświadczenia. Opis, który zostawił pod zdjęciem z najmłodszym synkiem, przypomniał o przeszkodach, jakie w przeszłości musiał pokonać.

Michał Wiśniewski pokazał synka

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie jest bardziej wylewny jeżeli chodzi o prywatne sprawy. Jeszcze do niedawna unikał publikowania zdjęć przedstawiających jego najmłodszego syna, jednak jak widać, zmienił zdanie w tej kwestii.

Muzyk coraz częściej decyduje się na pokazanie uroczego Falco Amadeusa, zrobił to również dziś – na oficjalnym profilu lidera zespołu Ich Troje pojawiły się aż 3 fotografie przedstawiające noworodka.

Widok maluszka szczerze rozczulił internautów, jednak nie tylko jego widok przykuł ich uwagę. Pod zdjęciem Michał Wiśniewski dodał wzruszający podpis, który sprawia, że łzy same napływają do oczu:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nigdy nie będziesz błagać o miłość, jak kiedyś twój ojciec – czytamy pod zdjęciem.

Michał Wiśniewski opublikował wzruszający wpis

Michał Wiśniewski pod zdjęciem Falco Amadeusa opublikował wzruszający podpis, który sugeruje, że w przeszłości muzyk musiał mierzyć się w wieloma trudnościami. Przykra wizja napawa niewyobrażalnym smutkiem.

Z drugiej jednak strony słowa opublikowane przez muzyka mają również pozytywny wydźwięk. Można śmiało wywnioskować, że muzyk chce zapewnić uroczemu malcowi ze zdjęcia wszystko, czego będzie potrzebował.

Fani nie szczędzili komplementów, patrząc na nowego członka rodziny Wiśniewskich.

Mądre oczka… On już to wiedział wcześniej, Piękny opis, wzruszający […], Piękne i mocne słowa. Dużo zdrowia i siły dla rodziców! – napisał jeden z internautów.

Życzymy świeżo upieczonym rodzicom pociechy z malucha!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przemek Kossakowski z Telekamerą. Fani ,,Down the road” ruszyli z gratulacjami
  2. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego nadal się nie odbył. Kompozytor zmarł niemal rok temu
  3. Czy uczniowie wrócą do szkół w kwietniu? Minister edukacji zabrał głos

Źródło: instagram.com

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.