Michał Wiśniewski ponownie będzie musiał zmierzyć się ze słowami, które wymierzyła w jego stronę matka jego dzieci. Choć byłe małżeństwo utrzymuje, że żyje w dobrych relacjach, uszczypliwości Marty Wiśniewskiej mogą wskazywać na coś innego!

Znany muzyk i lider zespołu Ich Troje na ślubnym kobiercu stawał już cztery razy! Choć przez długi czas, jego relacje z jedną z byłych żon były dość oziębłe, Michał Wiśniewski twierdzi, że wszystkie spory już dawno zostały zażegnane. Co na to Mandaryna? Była żona wokalisty wbija mu kolejną szpileczkę. 

Michał Wiśniewski i Mandaryna

Michał Wiśniewski i Mandaryna wzięli ślub w 2002 roku. Choć z ich związku zrodziła się dwójka wspaniałych dzieci, niezwykle medialne małżeństwo wzięło rozwód po zaledwie czterech latach. Wtedy między gwiazdami zaczęło dochodzić do ostrej wymiany zdań. Marta Wiśniewska publicznie oskarżała byłego męża o to, że nie płaci alimentów na czas oraz nazwała go złodziejem. Natomiast gwiazdor żądał, by ta zrzekła się jego nazwiska.

Uszczypliwościom nie było końca, aż w nagle nastąpił przełom. Dawna para zrozumiała, że najważniejsze są dzieci i postanowili zapomnieć o starych ranach. Jednak ostatnio Mandaryna ponownie postanowiła wypowiedzieć się w kwestii byłego męża i skomentować jego, a właściwie ich rodzinę

Mandaryna o rodzinie Michała Wiśniewskiego

Choć ponoć pomiędzy byłymi małżonkami nie ma już żadnych złych emocji, czego potwierdzeniem miał być wspólnie spędzony Sylwester, Marta Wiśniewska postanowiła skomentować ich sytuację rodzinną. A wszystko to, w obecności dziennikarza z portalu natemat.pl. Kiedy redaktor podczas rozmowy z wokalistą powiedział, że Michał Wiśniewski przyznał mu, że ma rodzinę idealną, choć patchworkową, Mandaryna nie mogła się powstrzymać. 

– Co prawda powoli nie mogę już doliczyć się, z ilu elementów składa się ów patchwork, ale jest wesoło i dobrze – powiedziała.

Jak zareaguje na słowa byłej żona Michał Wiśniewski? Sądzimy, że mogą mu się one nie spodobać!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Mandaryna? @marta.mandaryna

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Michał Wiśniewski i Mandaryna spędzili razem sylwestra. 

Michał Wiśniewski
instagram.com/marta.mandaryna

Marta Wiśniewska w ostatnim czasie pięknie się prezentuje. 

Michał wiśniewski
instagram.com/marta.mandaryna

Byłe małżeństwo ma dwójkę dzieci, Xaviera Michała i Fabienne Martę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Albert Wójcik – przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  2. Biznesinfo – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  3. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  4. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułPies zjadł swojej właścicielce paszport. Nieświadomie uratował jej życie
Następny artykułŚwieżo upieczona mama pokazała zdjęcie z porodówki. Natychmiast stało się hitem, wszystko za sprawą męża
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.