Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już niebawem zostaną małżeństwem? Znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem Świat i ludzie zdradził plany zakochanych. Uroczystość ma być kameralna.

O ślubie gwiazd M jak miłość mówi się już od dłuższego czasu, podobno plany pokrzyżowała pandemia. Teraz temat wrócił. Kiedy nadejdzie wielki dzień?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska ślub

Roznerski i Kalska niechętnie mówią o swojej prywatności i planach na przyszłość, na temat ich ślubu pojawiło się już mnóstwo spekulacji. Teraz rąbka tajemnicy uchylił ich znajomy. Wygląda na to, że sprawy nabierają tempa.

Ada i Mikołaj wrócili do rozmów o ślubnych planach. Ale nie zamierzają podejmować żadnych kroków pod presją oczekiwań innych. Ich ślub z pewnością będzie kameralny, dla rodziny i przyjaciół – czytamy na łamach tygodnika.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Nie ulega wątpliwości, że zakochani będą pięknie wyglądać tego wyjątkowego dnia. Ich serialowe postacie już powiedziały sobie tak. Teraz fani czekają na ślub w rzeczywistości.

Przypomnijmy, że niedawno na ślubnym kobiercu stanął brat Mikołaja. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

mikołaj roznerski
fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.