Monika Zamachowska przekazała bardzo smutną wiadomość. Zmarła Agnieszka, jedna z najbliższych osób z rodziny dziennikarki. Chorowała na raka. Ogromnym smutkiem, ale także wyjątkowym wspomnieniem zmarłej prezenterka podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Życzę Wam, żebyście kiedyś spotkali w życiu swoją Agnieszkę – napisała.

Monika Zamachowska przeżyła bardzo smutny dzień. Pożegnała bliską jej Agnieszkę, wspaniałą kuzynkę, która chorowała na raka jelita. Słowa, jakich użyła, by opisać uroczystość, wzruszają do łez. Fani wysyłają dziennikarce mnóstwo słów wsparcia.

Monika Zamachowska o pogrzebie Agnieszki

Dziennikarka w wyjątkowy sposób opisała smutną uroczystość ostatniego pożegnania swojej kuzynki. Mimo naturalnego smutku prezenterka opisała bardzo nietypowy pogrzeb:

-Wczoraj uczestniczyłam w najpiękniejszym pogrzebie, który sama dokładnie wyreżyserowała. Wszyscy, a było nas sporo, byliśmy ubrani na kolorowo, procesji z urną towarzyszyła muzyka Queen, a ten wiatraczek, który jedna z mam wbiła w ziemię przy grobie, po prostu rozłożył mnie na łopatki – opisuje niezwykły pogrzeb dziennikarka.

-Nie wiem, czy wyszło tak, jak Agnieszka chciała, bo wszyscy płakaliśmy jak bobry. Ale wiem, że była tam wczoraj z nami i że będzie ze mną zawsze, śmiejąc się ze mnie, gdy będę chciała sobie ponarzekać na moje ciężkie życie. Życzę Wam, żebyście kiedyś spotkali w życiu swoją Agnieszkę – wzrusza do łez Monika Zamachowska.

  1. W najbliższych godzinach żywioł może uderzyć w Polskę. Alarmy pierwszego stopnia
  2. Wstrząsająca relacja zgwałconego mężczyzny. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach

Monika Zamachowska odeszła z TVP

Dziennikarka nie jest już prowadzącą programu Pytanie na Śniadanie. Gwiazda otwarcie przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że jej współpraca z TVP zakończyła się ostatecznie. Na razie prezenterka trzyma w tajemnicy planowane projektu i cieszy się czasem wolnym.

Od jakiegoś więc czasu mało wiemy o jej życiu zawodowym, za to dziennikarka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Na jej profilu na Instagramie widzimy, że aktywnie spędza czas w towarzystwie swoich ukochanych dzieci. Ostatni post dotyczący pożegnania ukochanej kuzynki jest bardzo smutny, fani dziennikarki piszą słowa wsparcia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

 

Wzruszający post dziennikarki porusza do głębi.

monika zamachowska
fot. instagram.com/monikazamachowska

Dziennikarka przeżyła bardzo trudne chwile. 

monika zamachowska
fot. instagram.com/monikazamachowska

Zamachowska dzieli się swoim życiem na Instagramie. Ma już 25 tysięcy obserwujących.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emeryci już nie dostaną pieniędzy do ręki? Prezes ZUS ujawniła, jak będzie
  2. Minister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiem
  3. Dramatyczne odkrycie na cmentarzu. Dwaj chłopcy zgwałceni i pogrzebani żywcem, zauważył ich przechodzień
  4. Ministerstwo zdrowia ogłosiło ogromne zmiany. Od dziś obowiązują wszystkich Polaków nowe strefy
  5. W najbliższych godzinach żywioł może uderzyć w Polskę. Alarmy pierwszego stopnia
  6. Pomysł na ekspresowy obiad. Cukinia smażona w panierce

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułKelner zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka klientów z poniedziałku, środy i weekendu
Następny artykułMinister edukacji poinformował o nowym obowiązku dla uczniów. Wszyscy będą musieli go przestrzegać
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.