Nagranie sprawiło, że kobieta nie chce już nigdy opuszczać domu. Wychodząc, postanowiła włączyć kamerkę, żeby zobaczyć, co jej kot robi w samotności. To, co zobaczyła na wideo przeszło wszelkie oczekiwania i wywołało u niej ciarki. Właścicielka pupila wyznała, że podczas oglądania nagrania odczuwała ogromny smutek, teraz czuje, że nie powinna już nigdy wychodzić na zbyt długo!

Nagrywanie swoich pupili to nic nowego w Internecie. Ten filmik jednak wywołuje łzy wzruszenia. Właścicielka zostawiła zwierzaka tylko na pół godziny i jak sama przyznaje, po obejrzeniu nagrania nie ma ochoty wychodzić już z domu. 

Kobieta nie chce wyjść z domu przez kota

Ida Myrin to właścicielka dwóch pięknych kotów, które przyzwyczaiły się do jej obecności w domu z powodu koronawirusa. Któregoś pięknego dnia kobieta musiała zabrać jednego ze swoich pupili do weterynarza. Przed wyjściem postanowiła jednak włączyć kamerkę, aby zobaczyć, jak zachowuje się Isola – jej drugi kot, gdy jest w samotności. 

Nagranie, które obejrzała po powrocie, wzruszyło ją do łez. Jak podaje portal Bored Panda, od tego momentu właścicielka zwierzaków nie ma ochoty już nigdy wychodzić z domu. 

  1. Zwierzęta mogłyby nas uczyć o przyjaźni. Zasługują na serduszko?
  2. Pies przestraszył złodzieja, który włamał się do domu. Rodzice zamarli, gdy dowiedzieli się, że chciał porwać dzieci
  3. Kot postanowił zrobić właścicielowi psikusa. Musiała interweniować straż pożarna

Nagranie smutnego kota

Na nagraniu widać Isolę, która płacze za swoją właścicielką. Kot trzyma w pyszczku smycz, której używa się do wyprowadzania zwierzaka na spacery. 

– Zawsze była do nas bardzo przywiązana, ale ostatnio przyzwyczaiła się do tego, że zawsze ma kogoś w pobliżu. W tej chwili nie może znieść, że pracujemy i koncentrujemy się na innych rzeczach – przyznała właścicielka zwierzęcia w wywiadzie dla portalu Bored Panda. 

To nagranie zostało obejrzane przez setki tysięcy ludzi! Nie tylko Ida Myrin wpadła na pomysł, żeby nagrać swoje koty. To co zwierzaki robią pod naszą nieobecność, przechodzi ludzkie pojęcie!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

nagranie
Fot. youtube.com/Fast Stats

Kot cały czas czekał na właścicielkę przy drzwiach. 

nagranie
Fot. youtube.com/Fast Stats

Liczył, że ta zabierze go na spacer.

To nagranie jest niezwykłe.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy, czy zwierzęta domowe zarażają ludzi koronawirusem. Nie ma żadnych wątpliwości
  2. Targi ze zwierzętami wciąż funkcjonują. Stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia
  3. Kto pochwali się swoim pupilem?
  4. Myślała, że przygarnęła zwykłego kota. Prawda zwaliła ją z nóg
  5. Właściciel chciał przestraszyć swojego psa. Spojrzenie husky mówi samo za siebie
  6. Mężczyzna udawał martwego. Chciał sprawdzić reakcję kota na jego śmierć

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułWcześniejszy wiek emerytalny? Prezydent wprowadzi ogromne zmiany nie tylko dla seniorów
Następny artykułZdjęcie chorej Janiny Ochojskiej poważnie zaniepokoiło fanów. Posypały się życzenia powrotu do zdrowia
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.