Fani nie kryją zaskoczenia sytuacją, która miała miejsce na scenie podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Nagle podczas występu jednej z wokalistek doszło do namiętnego pocałunku z jednym z tancerzy.

Co ciekawe, całą sytuacją i niespodziewanym buziakiem była zaskoczona nawet sama piosenkarka, która wyznała, że nie było to zaplanowane. Co łączy Darię i jej choreografa?

Namiętny pocałunek na scenie podczas Polsat SuperHit Festiwal

Za nami niezwykle emocjonujący weekend, podczas którego mogliśmy być świadkami jednego z najpopularniejszych festiwali w Polsce. Podczas odbywającego się w Sopocie Polsat SuperHit Festiwal doszło do wielu niecodziennych sytuacji, jak chociażby wspólnego występu, pokłóconych przez lata, Dody i Justyny Steczkowskiej oraz powrotu Beaty Kozidrak. Wokalistka jakiś czas temu miała na swoim koncie skandal, związany z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu.

Jednak to, co najbardziej zszokowało publiczność zebraną przed sceną w Sopocie, to niespodziewany pocałunek, do którego doszło podczas jednego z występów. Całe zdarzenie miało miejsce w trakcie wykonu piosenki „Love Blind”, autorstwa Darii. Piosenkarka próbowała wcześniej swoich sił w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji, ale ostatecznie zajęła drugie miejsce, a do Turynu pojechał Krystian Ochman.

Pod koniec występu na Polsat SuperHit Festiwal jeden z tancerzy namiętnie pocałował wokalistkę. Co ciekawe, sama Daria nie spodziewała się takiego obrotu spraw, a w wywiadzie po zejściu ze sceny zdradziła, że sytuacja nie była w żadnym stopniu zaplanowana. Wyjawiła również, że Tomek jest jej bliskim przyjacielem i choreografem.

-Tomek jest moim choreografem, ciągle robimy razem jakieś chorełki, a tu nagle takie coś… pewnie rodzice już dzwonią i pytają, o co chodzi, a ja sama nie wiem.  Ja nawet w parku na ławce nie umiem się całować… Tomek uczy mnie tańca od długiego czasu i na scenie trochę się zbliżyliśmy.  On jest taką moją prawą ręką. Musimy o tym pogadać z Tomkiem. Wydaje mi się, że to było przyjacielskie, bo to jednak było na scenie — powiedziała zaskoczona Daria w rozmowie z Plejadą. 

Spodziewaliście się? 

Zobacz występ Darii w Sopocie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”