Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polska piosenkarka urodziła kilka miesięcy temu. Fani byli zdumieni, nikt o tym nie wiedział
Marta Kulik
Marta Kulik 12.11.2019 19:59

Polska piosenkarka urodziła kilka miesięcy temu. Fani byli zdumieni, nikt o tym nie wiedział

narodziny
Fot. instagram.com

Narodziny pierwszego dziecka polskiej piosenkarki były wielkim zaskoczeniem dla jej fanów. Gwiazda, która chroni swoją prywatność, urodziła już kilka miesięcy temu, co przez długi czas dobrze ukrywała. Dopiero teraz zdjęciem uroczego maleństwa pochwalił się jej 36-letni partner, znany muzyk.

Piosenkarka przez długi czas nie chciała dzielić się radosną nowiną. Narodziny swojej pociechy świętowała w rodzinnym gronie i nie zdradzała niczego w mediach społecznościowych. Dopiero po kilku miesiącach, kiedy dumny tata pokazał dziecko, prawda wyszła na jaw.

Monika Borzym urodziła

Monika Borzym nie lubi opowiadać o swojej prywatności, dlatego nie chciała zdradzać, że została mamą. Jakiś czas temu fani mogli zobaczyć jej zdjęcie z brzuszkiem, ale nikt nie spodziewał się, że dziecko już przyszło na świat. Dopiero teraz, gdy partner wokalistki pokazał je w nosidełku, posypały się gratulacje.

narodziny

Z tekstu na zdjęciu wynika, że pociecha pary urodziła się w sierpniu, choć jeszcze we wrześniu na Instagramie Moniki pojawiło się zdjęcie USG. Gwiazda sceny muzycznej zapraszała wtedy na swój koncert, co oznacza, że podobnie jak Ewa Farna, która również niedawno została mamą, w błyskawicznym tempie wróciła do pracy.

Kim jest Monika Borzym?

Monika Borzym jest wokalistką jazzowo-soulową. Odniosła wiele sukcesów, między innymi zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Wokalistów Jazzowych. Osiem lat temu wydała debiutancką płytę Girl Talk, a w 2017 roku znalazła się w gronie uczestników show Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie niejednokrotnie zachwyciła widzów i wygrała jeden z odcinków, wcielając się w Kalinę Jędrusik. Kilka miesięcy temu pozowała dla Playboya i podkreślała, że jest dumna ze swojego rozmiaru 40.

narodziny

Z kim jest Monika Borzym? Monika Borzym jest z bratem znanego dziennikarza Rafała Bryndala, Michałem. Ukochany piosenkarki jest perkusistą i członkiem zespołu Voo voo. W przeszłości gwiazda sceny jazzowej była żoną syna Roberta Janowskiego, Makarego. Związek jednak nie przetrwał próby czasu i para rozwiodła się po pięciu latach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wywróciła się na śliskim chodniku. Łódzki sąd przyznał rekordowe odszkodowanie
  2. Żona znanego aktora po raz drugi poroniła. Podzieliła się druzgocącym wpisem na Instagramie
  3. Córka tej pary uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Jej uroda jest niezwykła
  4. Wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Marcin Tyszka zapomniał imienia córki Joanny Krupy, Małgorzata Ohme tylko pogorszyła sytuację
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem