Pewna 25-latka na forum Kafeteria opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach. Kobieta od jakiegoś czasu jest w związku z Somalijczykiem. Różnice kulturowe sprawiły, że kobieta stanęła przed wielkim wyzwaniem. Jej ukochany zażądał od niej poddania się operacji obcięcia łechtaczki i warg sromowych. 

Związek z przedstawicielem innej kultury może być ciekawym i niezwykle interesującym doświadczeniem. Jednak nie zawsze odmienne tradycje i zakorzenione zasady są dla nas zrozumiałe i…przyjemne. 

Ukochany zażądał od niej poddania się operacji 

Historia pewnej 25-latki została opisana na forum Kafeteria. Dowiadujemy się z niej, z czym musiała się zmierzyć przez związek z Somalijczykiem, który jest muzułmaninem. 

-On jest praktykującym muzułmaninem i nie chce uprawiać ze mną seksu przed ślubem, chociaż wiem, że ma za sobą jakieś doświadczenia seksualne. Kiedy oboje wyznaliśmy sobie miłość, był wstrząśnięty tym, że nie jestem dziewicą – wyznała 25-latka. 

Co więcej, mężczyzna miał zapytać ją, czy seks dawał jej przyjemność. Odpowiedź twierdząca bardzo go oburzyła. Somalijczyk od razu oznajmił, że kobieta, która nie jest dziewicą, nigdy nie zostanie zaakceptowana przez jego rodzinę, jednak to jeszcze nie wszystko. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Narzeczony po czasie zażądał, aby kobieta poddała się bolesnej operacji. Tłumaczył, że w jego kraju każda kobieta poddawana jest obrzezaniu, aby nie odczuwała pociągu seksualnego. 

Opowiedział mi, że w jego ojczyźnie kobiety się obrzezuje, żeby nie miały pociągu seksualnego ani orgazmu i że w tym kraju tylko prostytutki nie przechodzą tego rytuału wyznała kobieta. 

Kobieta miała przejść zabieg usunięcia łechtaczki i warg sromowych 

Somalijczykowi bardzo zależało na tym, aby jego przyszła żona była szanowaną kobietą. Dlatego też usilnie namawiał ją na poddanie się operacji usunięcia łechtaczki i warg sromowych:

Żeby kobieta była tam szanowana i mogła wyjść za mąż, musi mieć obciętą łechtaczkę i wargi sromowe. Powiedział, że jego znajomy z kliniki w Belgii wykonuje takie operacje w sterylnych warunkach, znacznie bezpieczniejszych dla zdrowia niż w Somalii – napisała 25-latka na forum. 

Narzeczony miał nawet przedstawiać kobiecie zdjęcia pooperacyjne, które miały ją przekonać do podjęcia decyzji. 25-latka wstępnie zgodziła się na wszystko, jednak wątpliwości nie dawały jej spokoju, dlatego też postanowiła podzielić się swoją historią na forum. 

Większość internautów uważała pomysł poddania się takiej operacji za szczyt głupoty. Nie wiadomo jednak, czy 25-latka ostatecznie przeszła operację. A co wy sądzicie na ten temat? 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Kafeteria 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMenadżer Krawczyka o świcie opublikował niepokojące nagranie. „Bez tego słońca świat byłby jedną wielką skamieliną”
Następny artykułJanusz Chabior trafił do szpitala. W sieci pojawiło się zdjęcie z łóżka szpitalnego
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.