Nastolatka zginęła zamordowana przez własną siostrę. Ta historia, chociaż brzmi jak z horroru, niestety wydarzyła się naprawdę, a doprowadziła do niej chorobliwa zazdrość. Taka sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca, niestety. Młoda dziewczyna zginęła z powodu obsesji, jaką jej starsza siostra miała na punkcie jej wyglądu.

Rywalizacja pomiędzy rodzeństwem jest czymś zupełnie normalnym i zdarza się w każdej praktycznie rodzinie. Czasami jednak zdarzają się sytuacje, w których urasta ona do poziomu, który jest absolutnie chorobliwy. Ciężko wyobrazić sobie jednak, jak ta nastolatka musiała być znienawidzona przez starszą siostrę, żeby ta dopuściła się tak straszliwej zbrodni. Doszło do niej w 2016 roku.

Nastolatka zamordowana przez starszą siostrę

Siostry pochodziły z Petersburga. Dzieliło je zaledwie 5 lat różnic, toteż zawsze całkiem dobrze się dogadywały. Miały wspólnych znajomych i często spędzały ze sobą czas. Były też do siebie bardzo podobne. Niektórzy uważają, że już to było sygnałem, że coś jest nie w porządku. Że 22-letnia kobieta zawsze starała się wyglądać jak nastolatka, naśladować ją. 

Starsza siostra czesała się podobnie do nastolatki, tak pozowała do zdjęć, usiłowała podobnie malować. Jednak najwyraźniej i to jej nie wystarczało. Cały czas zazdrościła czegoś 17-latce. Któregoś dnia, do kulminacji tych uczuć doszło, gdy były u wspólnego znajomego, 44-letniego mężczyzny. Kiedy ten wyszedł z domu na zakupy, doszło do czegoś przerażającego.

Krwawa zbrodnia

Kiedy mężczyzna, u którego się znajdowały, opuścił mieszkanie, będąca pod wpływem narkotyków, starsza siostra rzuciła się na nastolatkę i dźgnęła ją 189 razu, uderzając nożem na oślep. Martwej już dziewczynie odcięła uszy i wyłupiła oczy. 

Winę próbowała zrzucić na mężczyznę, u którego wówczas przebywały, jednak rosyjscy śledczy są przekonani, że nie miał on nic wspólnego ze zbrodnią. Od czasu zabójstwa jej siostry, podejrzana przebywała w szpitalu psychiatrycznym, teraz jednak odpowie za swoje czyny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka
imgur.com

Nastolatkę zabiła starsza siostra. 

nastolatka
imgur.com

Zrobiła to z zazdrości.

nastolatka
imgur.com

Były do siebie bardzo podobne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje uczestnik popularnego reality-show. Polak miał jedynie 29 lat
  3. Beata Tyszkiewicz zakończyła karierę. Córka potwierdziła smutne doniesienia
  4. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródła: popularne.pl

Poprzedni artykułZadanie z matematyki dla 7-klasisty, na którym poległo kilku magistrów. Dorośli nie potrafią go rozwiązać
Następny artykułIle waży Edyta Herbuś? Gwiazda jest lekka jak piórko i bardzo drobna
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego