Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Mąż był w łazience. Weszłam i aż mnie zmroziło. Zamiast czułości była awantura"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.05.2024 12:42

"Mąż był w łazience. Weszłam i aż mnie zmroziło. Zamiast czułości była awantura"

mężczyzna pod prysznicem
fot. Canva/dotshock

Małżeństwa borykają się z wieloma problemami i kryzysami. O swojej historii opowiedziała również Ania, która od dłuższego czasu nie potrafiła zrozumieć zachowania swojego męża. Jej opowieść poruszyła wszystkich internautów.

Małżeństwo Ani przeżywało poważny kryzys

To, że w długoletnim związkach zdarzają się kłótnie lub nawet dłuższe kryzysy, jest całkowicie normalne. Najważniejsze jednak, aby znaleźć dobre rozwiązanie, które pozwoli zapomnieć o tym nieporozumieniu, a może nawet wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój tej relacji.

Gorzej, jednak jeśli jedna ze stron zrobi coś tak bolesnego, że druga traci ochotę na walkę o ten związek. Swoją historią podzieliła się kobieta, która od dłuższego czasu widziała, że jej mąż traci nią zainteresowanie. Para była razem od 12 lat, a 5 lat temu powiedziała sobie sakramentalne “tak”. Niewiarygodne, co pewnego dnia odkryła zmartwiona żona.

Maffashion przedstawiła Danilczuka rodzinie. Para z TzG jest razem? 62-letnia Danuta Stenka w spodniach, które robią "wow". Zrobiły cuda z sylwetką

Kasia za wszelką cenę ratowała swoje małżeństwo

Ania wiedziała, że jej mąż nie ma łatwo. Od czasu, gdy para podjęła decyzję o budowie domu swoich marzeń, mężczyzna coraz częściej spędzał czas w pracy, aby spłacić przytłaczający ich kredyt. Z tego też powodu zakochani nie mieli dla siebie zbyt wiele wolnego czasu, a wszystkie sprawy załatwiali w biegu.

Żona proponowała mężowi różne formy rozrywki, które miały w jakiś sposób wynagrodzić im stracony w pracy czas. Kobieta chciała go zabrać na uroczystą kolację, wspólny wyjazd w góry, a nawet wycieczkę zagraniczną. Niestety, Tomek pozostawał nieugięty i tłumaczył się chęcią, jak najszybszej spłaty kredytu.

Mężczyzna coraz później wracał do domu i większość wieczorów spędzał w swoim biurze. To sprawiło, że przyjaciółki Ani zaczęły spekulować o tym, że jej ukochany może skrywać przed nią jakąś mroczną tajemnicę. Kobieta wiedziała jednak, że nie ma o co się obawiać — w końcu Tomek zawsze był lojalny i kocha ją nad życie.

ZOBACZ TEŻ: ”Nowotwór”. Monika Olejnik usłyszała diagnozę, jest zdjęcie ze szpitala.

Ania weszła do łazienki - to, co odkryła, zmroziło ją

W końcu Ania stwierdziła, że musi mocniej zawalczyć o swoje małżeństwo. Z powodu nadmiaru obowiązków zawodowych para bardzo mocno odsunęła się od siebie, a ona po prostu tęskniła za swoim dawnym ukochanym. Pewnego dnia, gdy mąż wrócił z pracy do domu, kobieta jak zwykle znajdowała się w swoim łóżku. Tym razem jednak jedynie udawała przed mężem, że śpi.

Po sprawdzeniu sypialni Tomek udał się do łazienki, aby jak zwykle wziąć po pracy prysznic. Wtedy Ania postanowiła wprowadzić w życie swój plan i po cichu zakradła się do pomieszczenia, w którym znajdował się jej mąż. Chciała w ten sposób zrobić mu miłą niespodziankę. Gdy tylko weszła do łazienki, jej oczom ukazał się przykry widok.

Mężczyzna był już prawie gotowy, aby wejść pod prysznic, jednak w jego dłoni znajdował się telefon komórkowy, na którym Ania szybko dostrzegła zdjęcie pewnej nagiej kobiety. Między małżonkami doszło do kłótni, w czasie której kobieta dowiedziała się, że jest to jego przełożona, z którą nawiązał romans. Oczywiście Tomek tłumaczył się tym, że dzięki temu szybciej awansuje i pomoże rodzinie rozwiązać jej problemy finansowe.

Ania jednak nie zamierzała go słuchać, ale szybko wyszła z łazienki i zaczęła pakować swoje rzeczy. Z walizką udała się do przyjaciółki, a już następnego dnia poinformowała męża, że składa pozew rozwodowy.