Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nasz nowy dom. Tak „pracuje” ekipa Katarzyny Dowbor. Do sieci trafiło zdjęcie z kierownikiem budowy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.08.2022 23:14

Nasz nowy dom. Tak „pracuje” ekipa Katarzyny Dowbor. Do sieci trafiło zdjęcie z kierownikiem budowy

Nasz nowy dom
fot. kadr z programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor i ekipa budowlana programu „Nasz nowy dom” w każdym odcinku stają przed niełatwym wyzwaniem. Okazuje się, że praca na planie bywa też rozrywkowa. W sieci pojawiły się zdjęcia kulis produkcji.

Popularny program Polsatu od wielu lat przyciąga widzów wielką misją pomocy potrzebującym rodzinom. Prowadząca wraz z ekspertami od remontów stają na głowie, by odmienić los bohaterów każdego odcinka. Okazuje się, że ekipa programu „Nasz nowy dom” między pracą potrafi znaleźć chwilę na małe przyjemności.

Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” mierzą się z wyzwaniami

Każda odsłona programu przedstawia niełatwe losy bohaterów, którzy mierzą się z trudnościami mieszkania w niekomfortowych warunkach. Ekipa po podjęciu decyzji o przeprowadzeniu remontu bierze na swoje barki ogromną odpowiedzialność. Tym bardziej że metamorfoza ma potrwać jedynie siedem dni.

Ekipa budowlana programu „Nasz nowy dom” składa się z ekspertów, którzy oprócz doświadczenia, rozumieją również misję niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Pod wodzą kierownika, Wiesława Nowobilskiego, praca przebiega jak w zegarku.

Dzięki zaangażowaniu pracowników Katarzyna Dowbor w finałowej części każdego odcinka jest w stanie dzielić radość z prezentowaną rodziną. Wspólny sukces uszczęśliwia całą produkcję popularnego programu Polsatu.

„Nasz nowy dom”: praca na planie nie musi być nudna

Godziny spędzone na placu budowy nie muszą być męczące, a zdjęcie, które pojawiło się w internecie, tylko to potwierdza. Między zawodowymi obowiązkami ekipa remontowa spędza czas na innych aktywnościach.

Kierownik, Wiesław Nowobilski, pokazał, jak między decyzjami odnośnie remontów spędza czas na budowie. Okazuje się, że mężczyzna jest ogromnym fanem sportowych aktywności. Na zdjęciu widać jak pełen skupienia gra w tenisa stołowego.

Na łonie natury każda aktywność przychodzi z większą łatwością, a sportowa rywalizacja zawęża więzi pomiędzy pracownikami. Po krótkiej rozrywce z nową energią wracają na plan programu „Nasz nowy dom” by dokonywać prawdziwych cudów.

Nowy sezon produkcji Polsatu zawita na antenie już jesienią od 1 września. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą po raz kolejny ruszy w podróż, by odmienić losy potrzebujących bohaterów.

Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Nowakowska nagle zwróciła się do Kammela: „To jest hit wszech czasów, co powiedziałeś”. Wszystko poszła na żywo
  3. Edyta Górniak odleciała, straszy fanów wodą w butelce. „Uzyskaj właściwy kod częstotliwości”