Natalia Siwiec ubrała się w… worek na śmieci? Założyła na siebie coś, na co większość osób nigdy by się nie odważyła! Piękna gwiazda postanowiła jednak zaryzykować, co dało spektakularny efekt. Dawno nie wyglądała tak rewelacyjnie! Fani są pod ogromnym wrażeniem i zastanawiają się, jak ona to robi. 

Natalia Siwiec ma spore grono fanek, które już od lat podpatrują, co znajduje się w jej szafie. Kreacje modelki zawsze prezentują się wprost imponująco, jednak nie jest to jedynie zasługą projektantów, ale także jej doskonałej sylwetki. Tym razem gwiazda przeszła samą siebie, stawiając na odważne rozwiązanie.

Natalia Siwiec – stylizacja na medal

Na ostatnich zdjęciach Natalia Siwiec pokazała się w czarnej sukience polskiej marki COUS. Materiał, z którego jest wykonana, przypomina nieco worek na śmieci, ale na pięknej modelce całość wygląda doskonale. Tak spektakularna kreacja sama w sobie przyciąga uwagę, dlatego gwiazda miała niezbyt mocny makijaż w swoim stylu.

natalia siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official

Całość Natalia uzupełniła niewielkimi kolczykami i długim chokerem. Fani zasypali gwiazdę komentarzami, w których nie potrafią ukryć zachwytu. Internauci piszą, że modelka nawet w worku na śmieci wygląda pięknie. Wszyscy są zgodni co do tego, że ma świetny gust i rewelacyjne oko, dzięki któremu wypatruje takie perełki!

 

Czym zajmuje się Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec pracuje jako modelka, a karierę zaczynała niemal 20 lat temu. W 2002 roku została Miss Bałtyku, a jej kolejnym sukcesem był tytuł Miss Dolnego Śląska. W 2005 roku gwiazda reprezentowała nasz kraj podczas Miss Bikini of The Universe w Chinach, gdzie zdobyła aż dwa tytuły – Miss Foto oraz Miss Bikini of China Gate. Rok później w Afryce Południowej zdobyła tytuł The Best Body.

natalia siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official

Największą rozpoznawalność zyskała w 2012 roku, kiedy media okrzyknęły ją Miss Euro. Wtedy usłyszeli o niej wszyscy Polacy, a jej kariera nabrała tempa. Od tamtej pory współpracowała z wieloma firmami, które chętnie reklamuje na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób. Na takiej współpracy gwiazda może zarobić od kilkunastu do nawet kilkuset tysięcy złotych!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Magda Gessler chudnie w oczach! Zrzuciła już 13 kilogramów, fani za niedługo jej nie poznają [ZDJĘCIA]
  3. Ojciec Kayah zostawił ją, gdy była jeszcze dzieckiem. ”Napisał do mnie list, że będę miała brata albo siostrę i żebym porozmawiała z mamą”
  4. Kontrowersje wokół pochówku Piotra Woźniaka-Staraka trwają. Jego grób zostanie przeniesiony?
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułGala Romance TV przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Pojawiły się najważniejsze postaci ze świata show-biznesu
Następny artykułNajwiększy pies świata. Poznajcie Zeusa, który był wyższy od najwyższego człowieka na świecie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.