Niemowlak nie mógł się uspokoić, zadziałało dopiero pojawienie się kota. Zazwyczaj nie spodziewamy się, że malutkie dziecko i kot będą dogadywali się wybitnie dobrze. W końcu te zwierzęta zazwyczaj ponad wszystko cenią sobie święty spokój, a utrzymaniu go nie sprzyjają małe dzieci. W tym przypadku jednak sytuacja okazała się zupełnie inna!

Nie każdy człowiek, dokładnie tak samo, jak nie każdy kot, jest taki sam. Podczas gdy niektóre rzeczywiście nie przepadają za głośnymi dziećmi, inne mogą je uwielbiać. Ta kotka z pewnością ma bardzo rozwinięty instynkt macierzyński, sądząc po tym, jaka była jej natychmiastowa reakcja na to, jak płacze niemowlak!

Niemowlak nie mógł się uspokoić

To nagranie podbiło serca wszystkich Internautów. Niesamowicie wzruszająca jest reakcja kotki na płacz dziecka. Kiedy tylko usłyszała to maleństwo, od razu pognała do niego, ułożyć się tuż przy jego głowie. Chyba nikt nie spodziewał się takiej reakcji. Jej pierwszym odruchem było uspokojenie niemowlęcia!

Kotka wskoczyła na łóżko, na którym leżało płaczące dziecko i ułożyła się tuż przy jego głowie, mrucząc i trącając niemowlę głową. Dziecko z początku nie wie, co się dzieje i natychmiast milknie. Po chwili znów zaczyna kwilić, jednak kotka jest przygotowana na taką sytuację i dalej stara się uspokoić malucha. Przytula się do jego główki, a wyraźnie zadowolone niemowlę pomału przestaje płakać!

niemowlak
youtube.com ***FunnyBabies&CutePets ***

Niemowlak uspokaja się, gdy z pomocą przychodzi kotka.

Kot i dziecko w domu

Czy kot i dziecko w domu to dobry pomysł? Tak, pod warunkiem, że będziemy na taką sytuację odpowiednio przygotowani. Nie każdy kot będzie się od razu świetnie dogadywał z dzieckiem, jednak stopniowe i dokładne przygotowywanie go na nowego lokatora z pewnością zda egzamin.

Pierwsze kroki powinniśmy podjąć jeszcze kilka miesięcy przed pojawieniem się bobasa w domu, tak, żeby nasz kot nie był niemile zaskoczony. Podczas przygotowań miejsca dla niemowlęcia musimy dać kotu dokładnie zadać teren, by mógł oswoić się z nową sytuacją. Jeśli odpowiednio przygotujemy się na kota i dziecko w jednym domu, z pewnością zwierzę polubi niemowlę tak, jak kotka przedstawiona na filmiku!

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Niemowlak płacze wniebogłosy, kiedy pojawia się niestrudzona kotka.

Niemowlak
youtube.com ***FunnyBabies&CutePets ***

Dziecko powoli zaczyna się uspokajać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaki kot dla dziecka? Rasy kotów, które uznawane są za świetne dla najmłodszych
  2. Dalmatyńczyk podbił serca internautów. Ma nosek w kształcie serduszka – jak go nie kochać?
  3. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
  4. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał
Poprzedni artykułKlątwa ”Tańca z gwiazdami” trwa. Najpierw Beata Tadla, teraz Sandra Kubicka
Następny artykułOdkryła, że jej chłopak ma 3 kochanki. Umówiły się i razem go odwiedziły
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego