Okazuje się, że Andrzej Duda wraz ze swoją żoną wychowali córkę na osobę, która ma do siebie dystans i talent do występowania na scenie. Córka Prezydenta dała niezły popis podczas jednego z przedstawień, w których brała udział. 

Kinga Duda jest niezwykle zdolną osobą, z pewnością rodzice mogą być z niej bardzo dumni. W wieku zaledwie 26 lat robi karierę prawniczą, o której większość może tylko pomarzyć. Okazuje się, że poczucie humoru również nie pozostaje w tyle. Do sieci wypłynął filmik, który zdecydowanie to potwierdza. 

Kinga Duda podbija scenę

Młoda prawniczka, Kinga Duda skończyła studia dwa lata temu. Następnie odbyła staż w Londynie, a finalnie znalazła pracę w prestiżowej kancelarii. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na początku swojej edukacyjnej drogi uczęszczała do najlepszego gimnazjum w Krakowie, gdzie wszyscy zapamiętali ją, jako bardzo sympatyczną i ambitną osobę. Zawsze była skupiona na nauce, a inni uczniowie darzyli ją sympatią. 

Kolejnym krokiem było Liceum im. Bartłomieja Nowodworskiego. To właśnie tam Kinga Duda pokazała, że świetnie czuje się na scenie. Szkoła od lat podtrzymuje tradycję robienia tak zwanej Szopki Nowodworskiej. W tym czasie uczniowie wcielają się w nauczycieli i ich parodiują. 

Na poniższym wideo możecie zobaczyć, jak w tej roli odnalazła się Kinga Duda.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: