Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie utrzymują kontaktów poza tymi, które dotyczą naprzemiennej opieki nad dziećmi. Media donoszą jednak, że wkrótce może pojawić się poważny problem.

Para ma dwójkę dzieci. Ich syn Adam urodził się w lipcu 2009 roku. Oznacza to, że już wkrótce odbędą się jego 13. urodziny. Pismo „Świat i ludzie” donosi, że z uroczystością może wiązać się pewna afera.

Kasia Cichopek nie zaprosiła Marcina Hakiela na urodziny syna?

Magazyn powołuje się na osobę związaną z rodziną, nie podaje jednak jej tożsamości. Informator ten przekazał, że Marcin Hakiel nie pojawi się na urodzinach syna, zorganizowanych przez Kasię.

Powodem nieobecności tancerza na urodzinach Adama ma być to, że stosunki pomiędzy byłymi partnerami wciąż podobno są bardzo napięte. Oczywiście byłoby to całkowicie zrozumiałe, a nachmurzeni rodzice unikający się na jednej imprezie to dość słaby urodzinowy prezent.

Emocje są jeszcze bardzo duże, to nie jest dobry czas na świętowanie razem tak ważnej i pełnej wspólnych wspomnień uroczystości – czytamy w artykule „Świat i ludzie” słowa informatora gazety.

Zarówno Kasia jak i Marcin deklarują w wywiadach, że dobro dzieci jest dla nich najważniejsze. Jest zatem możliwe, że Adam będzie miał dwa przyjęcia urodzinowe lub też rodzice rozwiązali ten problem w jeszcze inny sposób.

Marcin Hakiel miał według pisma już przygotowywać niespodziankę dla syna. Zatem nawet jeśli brak zaproszenia na urodziny okaże się prawdziwy, to można zgadywać, że tancerz nie zaniedba Adama w żaden sposób.

Zobacz zdjęcie:

Źródło: Świat i ludzie, Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało