Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ojciec Julii Wieniawy to przystojniak. Aktorka pokazała jego zdjęcia, on też jest znanym artystą
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 20.10.2019 18:35

Ojciec Julii Wieniawy to przystojniak. Aktorka pokazała jego zdjęcia, on też jest znanym artystą

Ojciec Julii Wieniawy obchodzi dzisiaj urodziny, więc młoda gwiazda na Instagramie złożyła mu najlepsze życzenia. Okazało się, że przystojny mężczyzna jest także artystą. Jak wygląda tata celebrytki?

Julia Wieniawa opublikowała wspólne zdjęcie ze swoim tatą na swoich Instastories. Celebrytka udostępniła zdjęcia z okazji urodzin swojego rodzica.

Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest artystą plastykiem. Ojciec Julii Wieniawy jest bardzo ceniony w środowisku artystycznym. Jest absolwentem łódzkiej i poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych i może się pochwalić wieloma prestiżowymi wyróżnieniami. Między innymi zdobył nagrodę Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na IV Międzynarodowym Biennale Obrazu Quadro-Art w 2014 roku.

Ojciec Julii Wieniawy także wykłada w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie oraz jest nauczycielem w Młodzieżowej Akademii Artystycznej.

ojciec julii wieniawy

Julia Wieniawa: ojciec

Ojciec Julii Wieniawy rozstał się z jej matką, gdy aktorka była jeszcze dzieckiem. Wiadomo, że matka gwiazdy jest jej menadżerką, ale celebrytka rzadko opowiadała o swoim ojcu. Jedynie raz magazynowi Gala powiedziała:

– Rzadko ktoś mnie o niego pyta. Mój tata jest malarzem, wykładowcą. Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców spędzałam z nim czas co dwa tygodnie — opisała relacje z ojcem aktorka. – Ale im jestem starsza, tym mamy lepszy kontakt. Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

julia wieniawa ojciec

Ojciec Julii Wieniawy jest malarzem.

ojciec julii wieniawy

Celebrytka złożyła ojcu życzenia z okazji urodzin.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Mężczyzna umarł 2 lata wcześniej i zostawił po sobie nietypową rzecz. Znalazł ją jego pies, reakcja zwierzaka jest niemal ludzka