W rodzinie Joanny Opozdy nastała bardzo napięta sytuacja. Wszystko za sprawą jej ojca, Dariusza, który opublikował na Facebooku prywatne rozmowy z Antkiem Królikowskim. Mężczyzna twierdzi, że małżonka, córka i zięć nie chcą mu pomóc w sytuacji zagrażającej jego życiu. Mama modelki natychmiastowo zareagowała na jego słowa, pisząc oficjalne oświadczenie.

Dopiero ucichły echa związane ze ślubem modelki i aktora, jednak cisza w ich sprawie nie trwała długo. Joanna Opozda dotychczas nie odniosła się do sprawy związanej z jej ojcem. Wnioskując po opublikowanych przez Dariusza Opozdę zrzutach prywatnych wiadomości zrobił to Antek Królikowski.

Dariusz Opozda opublikował prywatną rozmowę z Antkiem Królikowskim

Od kilku dni na Facebooku Dariusza Opozdy pojawiają się wpisy, wskazujące na jego fatalny stan zdrowia. Jakiś czas temu mężczyzna udzielił wywiadu dla Echa Dnia, w którym przyznał, że spadł z balkonu i był w tak ciężkim stanie, że przyjął ostatnie namaszczenie.

Co więcej, oskarżał swoją żonę i córkę, że nie chcą mu pomóc, a pieniądze, które posiadał miały zabrać mu jego dzieci oraz żona. Mężczyzna opublikował na Facebooku prywatną rozmowę z zięciem, Antkiem Królikowskim, przy czym dodał, że został przez niego zablokowany, gdyż był w stanie wytknąć mu kilka rzeczy.

Dariusz Opozda twierdzi, to za jego pieniądze ludzie bawili się na weselu Joanny i Antoniego. Miał nie zostać o tym poinformowany. Także z jego funduszy miały zostać opłacone kreacje córki i jej małżonka. Rodzina stanowczo temu zaprzecza. Od jakiegoś czasu ojciec modelki przebywa na Madagaskarze, gdzie ma leczyć się po ciężkim wypadku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 To, że jestem właścicielem budynków, gruntów, ale pozbawiony gotówki, którą mi ukradły moje dzieci i żona, zostałem więc tu na Madagaskarze całkowicie bezradny. Domem za lot nie zapłacę – napisał Dariusz Opozda.

Mama Joanny Opozdy wydała oficjalne oświadczenie

W zasadniczo krótkim czasie do wszystkiego włączyła się mama Joanny Opozdy, Małgorzata. Kobieta poinformowała, że jej mąż zostawił ją dla 24-letniej partnerki, z którą zamieszkał na Madagaskarze. W swoim wpisie na Facebooku zaznaczyła też, że przelała małżonkowi pieniądze na wskazane przez niego konto, które miały zostać przeznaczone na jego leczenie.

 Zabrał wszystkie nasze pieniądze i wymienił na malgaską walutę (zdjęcie w galerii), postawił hotel, a potem z partnerką bawił się w najlepsze […] Podczas jego pobytu w szpitalu regularnie zaczął grozić mi i moim dzieciom, że jeśli nie wyślemy mu więcej pieniędzy, to nas zniszczy. Wtedy zaczęło się piekło – czytamy na Facebooku Małgorzaty Opozdy.

Dodała, że Dariusz Opozda jest mężczyzną, który ma nadużywać alkoholu i przemocy. Przez wiele lat miał wyrządzać krzywdę jej i dzieciom. Joanna Opozda nie odniosła się publicznie do sprawy. Wyszło na jaw, że niedawno aktorka musiała trafić do szpitala.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Mężczyzna znalazł w ziemi skarb sprzed 1500 lat

Źródło: pomponik.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl