Operacje plastyczne zmieniły aktorkę filmu Dirty Dancing nie do poznania. Dała nam się poznać jako urocza i piękna Baby z hitowego filmu tanecznego, a teraz nie przypomina samej siebie. Zabiegi medycyny estetycznej i działania chirurgów plastycznych odebrały jej dziewczęcy urok i piękną urodę. Jak teraz wygląda słynna piękność?

Wiele gwiazd na całym świecie nie może pogodzić się z upływającym czasem i stara się zatrzymać go za wszelką cenę. O ile poprawianie urody w rozsądnych ilościach przynosi świetne rezultaty, to nadmierne ingerencje w swoje ciało mogą przynieść odwrotny skutek. Stało się tak z pewnością z Jennifer Grey, z filmu Dirty Dancing. Operacje plastyczne zmieniły ją nie do poznania. Jak wygląda obecnie kultowa aktorka?

Operacje plastyczne Jennifer Grey

Jennifer Grey jako 27-letnia dobrze zapowiadająca się aktorka zagrała w kultowym już dziś filmie Dirty Dancing. Już kilka lat po spektakularnym debiucie piękna Jennifer zaczęła poddawać się zabiegom medycyny estetycznej. Piękna aktorka najbardziej majstrowała przy twarzy, nie stroniła od botoksu, zrobiła sobie lifting, a także używała wielu wypełniaczy. Jakie jeszcze operacje plastyczne zrobiła sobie Jennifer Grey? Jennifer Grey zoperowała sobie nos, który teraz wygląda na znacznie mniejszy. 

Plotkowano nawet, że chciała się tak odmienić, aby zadebiutować w show-biznesie po raz kolejny w całkiem innej odsłonie, co wydaje się mało wiarygodne. Dziennikarze i agenci z Hollywood zgodnie głoszą, że operacje plastyczne pozbawiły ją wielu szans i zaprzepaściły jej świetnie zapowiadającą się karierę aktorką. Jak teraz wygląda Jennifer Grey? Obecnie aktorka nie przypomina samej siebie, ma nieruchomą mimikę i trudno wyczytać z jej twarzy jakiekolwiek emocje. W jej przypadku operacje plastyczne nie okazały się dobrym rozwiązaniem.

Kim jest Jennifer Grey?

Jennifer Grey miała otwartą furtkę do międzynarodowej kariery aktorskiej, jednak przez szereg operacji plastycznych zaprzepaściła swoją szansę. Kim jest Jennifer Grey? Jennifer Grey jest amerykańską aktorką, której największą sławę przyniosła jej rola Baby w filmie Dirty Dancing, jednak nie była to jej jedyna większa rola w amerykańskiej kinematografii. Jennifer Grey jest znana również z filmu: Wolny dzień pana Ferrisa Buellera, Cotton Club, Czerwony świt oraz Wiatr.

Po spektakularnym debiucie jej kariera przygasła, jednak aktorka przypomniała o sobie biorąc udział w 11 edycji amerykańskiego Tańca z Gwiazdami. Był to nie lada wyczyn, szczególnie że w tym samym czasie u aktorki zdiagnozowano raka tarczycy. Prywatnie Jennifer Grey jest od 18 lat żoną Clarka Grega, któremu w 2001 roku urodziła córkę Stellę. Niestety operacje plastyczne sprawiły, że nie starała dawny urok i blask i obecnie pojawia się na ekranie dość sporadycznie. Zobaczcie, jak teraz wygląda Jennifer Grey. 

Zobacz metamorfozę Jennifer Grey:

operacje plastyczne
instagram.com/jennifer_grey

Jennifer Grey i Patrick Swayze podczas Oscarów. 

operacje plastyczne
wikipedia.org

Aktorka stała się znana dzięki roli w Dirty Dancing

operacje plastyczne
wikipedia.org

Tak wygląda obecnie. Widzicie znaczącą różnicę?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Popek kiedyś. Dziennikarka TVP od zawsze zachwycała urodą
  2. Sukienki na plażę. Najmodniejsze i najwygodniejsze fasony na letni wypoczynek nad morzem
  3. Julia Wieniawa stanęła w obronie społeczności LGBT. „Co za obrzydlistwo”
  4. Paznokcie z kwiatami idealne na lato. 6 wzorów, które pokochasz
  5. Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Wcześniej miał spotykać się z Kingą Dudą

źródło: viva.pl

Poprzedni artykułAdoptowany pitbull nie opuszcza staruszki na krok. To, jak jej pomaga jest przeurocze
Następny artykułNetflix pokazał zwiastun „Wiedźmina”. Wielu fanów serii nie kryło rozczarowania
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.