Pełne kształty to dla wielu kobiet źródło wielu kompleksów. Panie często narzekają na ogromny problem ze znalezieniem partnera, który pokocha ich wnętrze oraz wygląd. Gwiazda Instagrama, Emma Tamsin Hill, skutecznie przełamuje wszystkie stereotypy. Kobieta przyznaje, że pomimo dodatkowych kilogramów, prowadzi bardzo udane życie łóżkowe! Jaki jest jej sekret?

Młoda influencerka nie zasłynęła w sieci dzięki oryginalnym stylizacjom, czy interesującym projektom. Dziewczyna zdecydowała się opowiedzieć o swojej wadze, szczęśliwym związku i kilku pikantnych szczegółach prosto z sypialni. Jak zareagowali fani?

Krzywdzące mity

22-letnia instagramerka przyznała, że zakładając konto na portalu społecznościowym, przyświecał jej jeden cel. Kobieta od początku chciała uświadamiać swoje obserwatorki, że wszystkie są piękne. Niezależnie od rozmiaru.

Dziewczyna przyznała, że przez większość swojego życia borykała się z brakiem akceptacji swojego ciała, a każde wyjście ze strefy komfortu było dla niej ogromnym wyzwaniem. Emma zdradziła, że choć waży około 130 kilogramów, zupełnie się tym nie przejmuje.

Jej pełne kształty zostały docenione

Mentorka wielu młodych kobiet nie ma oporów przed opowiadaniem o swojej prywatności. Hill podkreśla, że jest w szczęśliwym związku ze starszym o rok mężczyzną, który w identycznym stopniu kocha jej wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny: 

– Zajęło mi sporo czasu, żeby do tego dojść – wspomina –  musiałam najpierw pokochać swoje ciało i znaleźć odpowiedniego mężczyznę. Takiego, który kocha moje wnętrze, a nie jest fetyszystą otyłości.

Influencerka dodała, że jest również bardzo zadowolona ze swojego życia intymnego: 

– Bycie dużą dziewczyną nie oznacza, że musisz kochać się po ciemku i tylko w wybranych pozycjach. Właśnie to chcę przekazać moim obserwatorkom: róbcie to, na co macie ochotę! Możesz być na górze lub na dole, a waga w niczym nie może ci przeszkodzić – podsumowała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pełne kształty
instagram.com @emmatamsinhill

Emma Hill, influencerka z ogromnymi zasięgami, od długiego czasu wspiera ideę body positive.

Pełne kształty
instagram.com @emmatamsinhill

Dziewczyna nie ma problemów z tym, by pokazywać się w stroju kąpielowym i kusych ubraniach. Emma często zamieszcza także zdjęcia ze swoim ukochanym.

Pełne kształty
instagram.com @emmatamsinhill

Kobieta podkreśla, że jej pełne kształty zupełnie nie przeszkadzają parze w prowadzeniu udanego i bardzo satysfakcjonującego życia łóżkowego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdjęcia ślubne nie zawsze są udane. To zdjęcie wywołało burzę, internauci są wściekli na jednego z gości
  2. W czasie randki zamawiała najdroższe dania. Reakcja chłopaka ją zszokowała
  3. Kobieta poszła do salonu piękności, by zrobić manicure. Kosmetyczka odmówiła jej usługi, miała poważny powód
  4. Dziewczyna użyła samoopalacza przed imprezą. Zapomniała o najważniejszej rzeczy
  5. Co podoba się facetom? 8 dziwnych cech, które mężczyźni uważają za atrakcyjne

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułGwiazda „Klanu” zdecydowała się na zabiegi medycyny estetycznej. Dziś żałuje
Następny artykułJamelia, autorka hitu „Superstar” była bita przez partnera. Mężczyzna znęcał się również nad ich córką
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.