Piotr Woźniak-Starak zginął w 2019 roku w jeziorze Kisajno. Cała Polska była zaangażowana w medialną sprawę śmierci milionera, niestety 22 sierpnia potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Producent został odnaleziony martwy. Jak przekazuje fakt24.pl, niedługo przed rocznicą jego śmierci policja zaczęła sprawę przeciwko działaniom Mirosława S, który złożył urnę Woźniaka-Staraka poza terenem cmentarza. Szokujące doniesienia napłynęły z Warmii i Mazur.

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w grobie na terenie gminy Giżycko poza terenem cmentarza. Urna z prochami producenta była złożona w pobliżu rodzinnej posiadłości. Jak podaje fakt24.pl, policja złożyła wniosek o ukaranie mężczyzny, który dokonał pochówku. 

Piotr Woźniak-Starak: nowy proces w sprawie śmierci milionera

Jak informuje portal fakt.pl, sprawa dotycząca niewłaściwego miejsca pochówku milionera została skierowana do Sądu Rejonowego w Giżycku, do którego będzie należało podjęcie decyzji o ewentualnej karze. 

Według doniesień portalu wp.pl posiedzenie ma odbyć się na krótko przed pierwszą rocznicą śmierci producenta – 4 sierpnia 2020 roku. Według przepisów karnych za podobne wykroczenie może grozić kara w wysokości nawet 5000 zł lub pozbawienie wolności do 30 dni.

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę
Pierwsza rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Milioner zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku na wodach jeziora Kisajno. Kilka dni później poinformowaliśmy was o potwierdzeniu najgorszych możliwych informacji — Piotr Woźniak-Starak został odnaleziony martwy. Według wstępnych ustaleń policji producent wraz z przebywającą z nim kobietą wypadli z motorówki podczas wykonywania manewru.

Pierwsze zastrzeżenia dotyczące miejsca pochówku producenta zgłosili dyrektor sanepidu w Olsztynie i wójt Giżycka. Według nich zostały naruszone prawa dotyczące miejsca pogrzebu zmarłego. Sprawą zajmuje się już miejscowy Sąd Rejonowy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Piotr Woźniak-Starak
fot. instagram.com@aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno.

Piotr Woźniak-Starak
fot. instagram.com@aga_wozniak_starak

Kilka dni przed pierwszą rocznicą śmierci producenta, rusza nowe śledztwo.

Piotr Woźniak-Starak
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? Ryszard Terlecki postanowił mówić, nagły zwrot akcji
  2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje
  3. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  4. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata

Źródło: fakt.pl wp.pl

 

Poprzedni artykułOgromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
Następny artykułJak uchronić swojego psa przed…
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.