Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie
Angelika Bielska
Angelika Bielska 14.07.2020 10:53

Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie

piotr woźniak-starak
fot. greg2600 via Wikimedia Commons

Piotr Woźniak-Starak – mogiła w Warszawie

Jego mogiła znalazła się na warszawskich Powązkach. To miejsce, w którym spoczywają wielkie sławy, w tym m.in. Hanka Bielicka, czy Violetta Villas. Do tego grona dołączył teraz producent filmowy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w sierpniu 2019 roku, pogrzeb znanego producenta odbył się w miejscowości Fuledza, znajdującej się pod Giżyckiem – na terenie rodzinnej posiadłości Staraka.

Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie 18 sierpnia 2019 roku. Do tragedii doszło na Mazurach, na jeziorze Kisajno, nieopodal Giżycka. Mężczyzna w nocy wypadł do wody z motorówki. Po pięciu dniach znaleziono zwłoki producenta filmowego. Od tamtej pory jego śmierć wzbudza kontrowersje, podobnie jak pochówek. Media właśnie obiegły zdjęcia grobu producenta, do tej pory myślano, że grób męża Agnieszki Woźniak-Starak znajduje się w Fuledzie, na terenie posiadłości rodziców producenta.

Z pierwszych doniesień dowiedzieliśmy się, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało złożone w specjalnym grobie, na terenie rodzinnej miejscowości. Następnie było głośno o złożeniu urny producenta do grobu, który nie znajdował się na terenie cmentarnym. Teraz okazuje się, że ukochany Agnieszki Woźniak-Starak ma swój grób w Warszawie! W związku z tym jego prochy prawdopodobnie zostały przeniesione.

Mogiła producenta filmowego – Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się w Warszawie. Portal Super Express dotarł do zdjęć, które nie pozostawiają wątpliwości.

  1. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
  2. Dobre wieści, pierwsze pieniądze mogą zostać wypłacone już za dwa tygodnie. Jadwiga Emilewicz zabrała głos
  3. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Piotr Woźniak-Starak – zgadkowy pochówek

Wychodzi więc na to, że rodzina producenta przeniosła jego prochy, na Warszawskie Powązki. Kiedy powstał grób? Takich informacji nie chce udzielić ani Zarząd Powązek, ani księża. Wszyscy milczą w tej sprawie.

Wychodzi jednak na to, że stało się to przed 40. urodzinami producenta, które miały miejsce 10 lipca. Na grobie, na Powązkach znajduje się mnóstwo świeżych kwiatów i płonących zniczy. Uwagę zwraca ogromny kamień, który jest centralnym punktem nagrobka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Piotr Woźniak-Starak

Zdjęcia nagrobka zostały opublikowane na portalu se.pl, w artykule z dnia 13.07.20 r. – Tak wygląda NOWY grób Piotra Woźniaka-Staraka. Powstał na jego urodziny? TYLKO U NAS

piotr woźniak-starak

Piotr zginął śmiercią tragiczną.

agnieszka woźniak starak

Śmierć producenta najbardziej odczuła jego zona – Agnieszka Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy
  4. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory
  5. Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
  6. Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

Źródło: se.pl