Piotr Woźniak-Starak wiódł ciekawe życie, również w młodości. Synowi jednego z najbogatszych Polaków z pewnością nie brakowało okazji, żeby spotykać innych znanych i lubianych. Portal fakt.pl dotarł do archiwalnych zdjęć niedawno tragicznie zmarłego producenta filmowego. Mężczyzna ciekawie spędzał swój czas, między innymi w towarzystwie modelek.

Tego lata cała Polska śledziła z przerażeniem nowe doniesienia, jakie docierały do nas o tragicznej śmierci filmowca. Chociaż zmarł, mając zaledwie 39 lat, Piotr Woźniak-Starak już od młodości wiódł intensywne życie. Poza jego własnym talentem, z pewnością ułatwiała mu tu pozycja jego rodziców-miliarderów.

Piotr Woźniak-Starak w młodości

Piotr Woźniak-Starak już w młodości wiódł intensywne życie. Tak zapewne to wygląda, kiedy jest się synem miliarderów. Ciężko uniknąć spotykania innych osób, prowadzących podobny tryb życia. Portal fakt.pl dotarł do archiwalnych zdjęć producenta filmowego, na których widzimy, jak i z kim bawił się w młodości.

Jednak te lata były dla Piotra Woźniaka-Staraka nie tylko czasem zabawy. Mężczyzna miał niezaprzeczalne wyczucie, co do tego, w jaki sposób powinny wyglądać filmy, ale zawsze starał się w tym kierunku rozwijać. Uczył się w Szwajcarii, potem w Stanach Zjednoczonych. Tam spotykał wiele ciekawych osób, jak topmodelkę Claudie Schiffer.

Z kim spotykał się Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak, zanim związał się, a potem ożenił z Agnieszką Szulim, spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Ten związek nie przetrwał długo, ale nawet po latach mieli być ze sobą głęboko związani. Postanowili jednak zostać przyjaciółmi. Wcześniej związany był z aktorką Joanną Klimas, z którą poznał się w Stanach Zjednoczonych i która za nim pojechała do Polski.

Z pewnością podczas swojego pobytu w USA mężczyzna spotykał wiele innych ciekawych osób. Portal fakt.pl dotarł niedawno do archiwalnych zdjęć mężczyzny z młodości. Tutaj można zobaczyć go ze światową topmodelka Claudią Schiffer.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

piotr woźniak-starak
Fot.screen „Uwaga” TVN

Od 2016 był w związku małżeńskim z Agnieszką Szulim. 

piotr woźniak-starak
facebook.com@alicjabachledacurus

Wiele się mówiło o jego poprzednich związkach.

Piotr Wożniak Starak
screen youtube.com@Uwaga TVN/isntagram.com@alicjabc

Z Alicją Bachledą-Curuś pozostali przyjaciółmi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zmarł na scenie podczas koncertu
  3. Matka pojechała z córką na zakupy. Gdy wyszły ze sklepu, za wycieraczką auta znalazły okropną kartkę
  4. Agnieszka Chylińska poszła o krok dalej. Zrobiła tatuaż na twarzy, nie uwierzycie jaki
  5. Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny

źródła: fakt.pl, plotek.pl, wikipedia.org

Poprzedni artykułNiesamowite. Powiedziała do swojego psa, że go kocha. Mały piesek odpowiedział i wzruszył ją do łez
Następny artykułNie żyje 3-letni Kubuś. Przeszkadzał matce i jej kochankowi w stosunku
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego