Joanna Kulig: płeć dziecka długo była sekretem aktorki! Gwiazda Zimnej Wojny spodziewa się swojej pierwszej pociechy. Dokładny termin porodu wciąż nie jest znany, ale znajoma gwiazdy zdradziła szczegóły na temat ciąży. Znamy płeć dziecka Joanny Kulig!

Aktorka od kilku miesięcy jest na językach wszystkich, głównie za sprawą sukcesu Zimnej Wojny Pawła Pawlikowskiego. Gwiazda, która nieczęsto udziela wywiadów, wkrótce ma urodzić swoje pierwsze dziecko. Kulig zdradziła niewiele na temat ciąży, znamy jednak szczegóły! Joanna Kulig: płeć dziecka jest już znana?

Joanna Kulig w ciąży. Kiedy rodzi?

Powiększenie rodziny od jakiegoś czasu było planem Kulig, jednak dopiero teraz spodziewa się pierwszego potomka. Jak podaje Jastrząb Post, aktorka czuje się gotowa na dzieci i nie będą jej przeszkadzały w dalszym rozwoju kariery. Z kolei Magazyn Flesz ujawnił, że aktorka powinna urodzić jeszcze przed końcem zeszłego roku. Najwyraźniej informacja ta nie do końca się sprawdziła, co można wywnioskować choćby po wypowiedzi kolegi Joanny Kulig z planu, Borysa Szyca.

Aktor w wywiadzie z Party.pl ujawnił co nieco na temat ciąży koleżanki po fachu. Szyc zapytany o ceremonię oskarową i ewentualne afterparty po rozdaniu powiedział:

– Będziemy tam ze wszystkimi, będziemy też z Joasią, która już jest w takim stanie, że właściwie na tych Oscarach może urodzić, więc będziemy ją też wspierać – mówił z uśmiechem aktor w wywiadzie dla Party.pl.

Joanna Kulig: płeć dziecka

Kulig już od jakiegoś czasu promuje nominowaną do Oskarów Zimną Wojnę na rozmaitych festiwalach. Po ogłoszeniu nominacji 36-latka wyjechała do Stanów w celu promowania polskiego kinowego hitu. Gwiazda jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, nie ma wiec mowy o powrocie do kraju przed narodzinami dziecka. Poród za granicą jednak jej nie przeraża i podobno ma się odbyć w tej samej klinice, w której rodziły Weronika Rosati i Alicja Bachleda-Curuś. Co jeszcze wiadomo? Sama aktorka wprawdzie nie zdradziła tej informacji, jednak według Jastrząb Post została ona ujawniona! Joanna Kulig: płeć dziecka jest już znana? Podobno znajoma aktorki zdradziła, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka?

– Asia czuje się dobrze i spodziewa się chłopca – tak według Jastrząb Post twierdzi znajoma Joanny.

Możemy tylko pogratulować i czekać na wieści dotyczące pierwszego dziecka Joanny Kulig!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

joanna kulig: płeć dziecka
youtube.com @Last Call With Carson Daly

Joanna Kulig spodziewa się swojego pierwszego dziecka.