Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka nie był typową ceremonią. Zjawiło się na niej wiele bliskich mu osób, a podczas uroczystości miał miejsce wyjątkowy rytuał. Tragiczna śmierć producenta filmowego wstrząsnęła jego rodziną i przyjaciółmi, którzy z myślą o nim zrobili coś niespotykanego.

Dzień po mszy w Konstancinie-Jeziornie odbył się pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka. Na Mazurach zjawili się żałobnicy, którzy zrobili wszystko, aby godnie uczcić pamięć o producencie. Pomimo dużej liczby gości udało się zachować podniosły, a jednocześnie prywatny charakter uroczystości.

Pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka

Pogrzeb Piotra Woźniak-Staraka odbył się w jego ukochanej Fuledzie na Mazurach. 160 osób żegnało tragicznie zmarłego producenta. Jego trumnę niosło czterech mężczyzn, a tuż za nią szła Agnieszka Woźniak-Starak i siostra Piotra, Julia. Jak dowiedział się Super Express, podczas uroczystości miał miejsce tajemniczy rytuał. Wszyscy uczestnicy konduktu pogrzebowego szli boso.

Buty gości były ustawione w stronę jeziora, na którym zginął Piotr. Co oznacza ten rytuał? Najprawdopodobniej to symbol z dawnych czasów, oznaczający, że w tej ostatniej drodze wszyscy jesteśmy równi. Jak podaje se.pl, producent został pochowany w specjalnym sarkofagu pod roślinnym łukiem. Po pogrzebie goście spotkali się przy ognisku, gdzie czekały na nich tradycyjne polskie dania.

 

Jak zginął Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku, kiedy pływał motorówką po jeziorze Kisajno. Wykonując manewr skrętu mężczyzna i towarzysząca mu kobieta wypadli z pokładu. 27-latce udało się dopłynąć do brzegu, jednak Piotr nie miał tyle szczęścia. Po kilku dniach jego ciało zostało odnalezione przez specjalną ekipę płetwonurków.

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie wypadku w ruchu wodnym ze skutkiem śmiertelnym. Jak donosi se.pl, rodzice producenta, tuż po pogrzebie udali się na Sycylię, gdzie w spokoju zamierzają dojść do siebie po śmierci syna. Agnieszka Woźniak-Starak nie zabrała głosu po śmierci męża i zrezygnowała z udziału w programie Big Brother, który prowadziła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

POGRZEB
instagram.com/aga_wozniak_starak

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zginął tragicznie 18 sierpnia.

POGRZEB
fot. screen YouTube Onet100

Na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka zjawiło się 160 osób, które uczciły jego pamięć.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Mama Dawida Kwiatkowskiego opowiedziała o swojej walce z nałogiem. „Potrafiłam o 5 rano iść kupić alkohol”
  3. Nie żyje Peter Lindbergh. Legendę mody żegna sama Meghan Markle
  4. Tomasz Karolak opowiedział o wywoływaniu ducha swojego dziadka. Zrobił to podczas studiów
  5. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
  6. Nie żyje gwiazda „Idola”. Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułChłopak zrobił ukochanej 22 zdjęcia z pierścionkiem zaręczynowym zanim się oświadczył. Szóste to istne szaleństwo
Następny artykułDzieci skrzywdziły ciężarną kotkę. Niestety, zwierzak nie przeżył
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.