Polsat: kim jest Joanna Mazur? Uczestniczka Tańca z Gwiazdami oczarowała telewidzów. Myślicie, że wygra program? Tak uważa wielu fanów tanecznego show! Do tej pory przepiękna tancerka zajmowała się czymś zupełnie innym niż show-biznes. Będziecie zaskoczeni, co robiła. 

Taniec z Gwiazdami od lat pozostaje jednym z największych hitów stacji Polsat. Za nami dopiero pierwszy odcinek nowej edycji, a już widzowie mają swoją ulubienicę. O kim mowa? Joanna Mazur podbiła serca nie tylko publiki, lecz także jury. Pojawiły się liczne głosy, że to właśnie ona sięgnie po podium. Kim jest prześliczna tancerka? Ma za sobą niezwykłą przeszłość

Kim jest Joanna Mazur? 

Joanna Mazur to 29-letnia biegaczka, która ma na koncie liczne sukcesy sportowe. Młoda kobieta jest niestety osobą niedowidzącą. Kiedy miała zaledwie 7 lat, zaczęła tracić wzrok. Powodem była rzadko występująca choroba genetyczna. 

Niestety, nie udało się zatrzymać postępującego procesu i gdy Joanna Mazur miała już 13 lat, musiała zrezygnować z normalnej szkoły na rzecz przystosowanej do potrzeb osób niedowidzących placówki w Krakowie. Na szczęście Joanna nie załamała się, a po szkole średniej zdecydowała na podjęcie studiów wyższych. Wybór padł na pedagogikę terapeutyczną. Jednak młoda kobieta zdecydowała się zrezygnować z pracy. Dlaczego? Chciała w pełni poświęcić się swojej sportowej pasji.

Joanna Mazur bardzo ciężko trenowała z pomocą Lecha Salomonowicza. Gdy okazało się, że podczas zawodów jako osobie niewidomej zdarza jej się wpadać na inne osoby, zdecydowała się korzystać z pomocy przewodnika – Michała Stawickiego. Jest zwyciężczynią licznych mistrzostw Europy dla osób niepełnosprawnych. W 2016 roku otrzymała złoty medal za dystans 200 metrów. 

W Tańcu z Gwiazdami partnerem tanecznym Joanny Mazur został Jan Kliment. Jej występ w pierwszym odcinku został wysoko oceniony przez jury i wygląda na to, że sportsmenka będzie jedną z faworytek tegorocznej edycji.

Taniec z Gwiazdami: kto wystąpił w show stacji Polsat?

W tegorocznej edycji Tańca z Gwiazdami na pewno nie zabraknie emocji. Wśród gwiazd, które stoczą ze sobą taneczny pojedynek, poza Joanną Mazur zobaczymy m.in. Justynę Żyłę, Macademian Girl, Dominikę Tajner-Wiśniewską oraz Daniela Kuczaja.

Kto odpadł w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami? Jurorzy show stacji Polsat wyjątkowo zdecydowali się nikogo nie oddalić z programu. Za to w drugim odcinku pożegnamy się nie z jedną, lecz aż dwiema parami! Jak myślicie, na kogo padnie wybór? 

Uważacie, że Justyna Mazur ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami? Kierownictwo stacji Polsat zaprosiło do udziału w tegorocznej edycji naprawdę interesujące osobowości

ZOBACZ ZDJĘCIA:

polsat
fot. materiały prasowe polsat.pl

Wystartowała kolejna edycja tanecznego show stacji Polsat, czyli Tańca z Gwiazdami

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Monika Zamachowska? Wyznała zaskakującą prawdę!
Następny artykułIle ma lat Natalia Kukulska? Wygląda jak rówieśniczka 19-letniego syna
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.